Trenere/oppmenn/lagleder

Trenere og lagleiarar 2019

 Oppdatering av sida er i gang, og kan være noko ufullstendig!

 

Mini Jente/Gut 6 (2013)

TRENER:
TRENER:
LAGLEIAR: Anne Sofie Berntsen, E-post: annesofie@dampbakeriet.no
LAGLEIAR:

Mini Jente 7-8 (2012-2011)

TRENER: Lars Fredrik Ljungberg, Mail: lfl@ivestconsult.no, Tlf: 90855919
TRENER: Arne Ness
LAGLEIAR:
LAGLEIAR:

Mini G7 (2012)

TRENER: Arne Nes, E-post: arnenes@hotmail.com
TRENER:
LAGLEIAR:

Mini G8 (2011)

TRENER:
TRENER:
TRENER:
LAGLEIAR: Karen Marie Reiakvam, E-post: karen_marie112@hotmail.com

Mini G 9 (2010)

TRENER: Eirik Hjørnevik - Tlf: 95 19 33 46 - Mail: hjornet@hotmail.com
TRENER:
LAGLEIAR: Mari Slagstad Aamot - Tlf: - Mail: mari.slagstad@gmail.com

Mini J 9 (2010)

TRENER: Andrè Eilertesen - Tlf: 91 75 55 67 - Mail: andreeilertsen@hotmail.com
OPPMANN: Arnt Willy Nesbø - Tlf: 97 14 67 67 - Mail: awgooner@gmail.com

Lilleputt G 10 (2009)

INGEN LAG I SESONGEN 2019.

Jente 10 (2009)

TRENER: Vegard Gillestad. Tlf: 40 24 70 73. Epost: vegard.gillestad@gmail.com
TRENER: Sven Carlsen - Tlf: 91 36 46 30 - E-post: svenharaldcarlsen@outlook.com
LAGLEIAR: Vegard Gillestad. Tlf: 40 24 70 73. Epost: vegard.gillestad@gmail.com
LAGLEIAR: Sven Carlsen - Tlf: 91 36 46 30 - E-post: svenharaldcarlsen@outlook.com
LAGLEIAR: Annlaug Birkeland, Tlf: E-post: annlaug.birkeland@hotmail.no

Denne siden inneholder mer info:

 Del denne siden på Facebook: