Kampar Tambar Cup 18.01.14

Kampar lørdag og søndag

KAMPAR SØNDAG 19.01.14:

 

G14 - Pulje1

G14 - Pulje 2

Speletid: 11 min pr.kamp

Halbrend 1

Halbrend 2

Halbrend 3

Eikefjord

Haugum/Sunde 1

Haugum/Sunde 2

Tambar

Haugum/Sunde 3

G15/16

J15/16

Speletid: 11 min pr.kamp

Gaular 1

Eikefjord

Gaular 2

Førde 1

Eikefjord 1

Førde 2

Eikefjord 2

Askvoll/Holmedal 1

Tambar

Askvoll/Holmedal 2

Tid:

Heimelag

Bortelag

 

09:00

Halbrend 1

Tambar

G14-1  RESULTAT: 2-1 

09:12

Halbrend 3

Haugum/Sunde 1

G14-1  RESULTAT: 2-0

09:24

Halbrend 2

Eikefjord

G14-2  RESULTAT: 2-4

09:36

Haugum/Sunde 2

Haugum/Sunde 3

G14-2  RESULTAT: 2-3

09:48

Tambar

Halbrend 3

G14-1  RESULTAT: 5-0

10:00

Haugum/Sunde 1

Halbrend 1

G14-1  RESULTAT: 1-3

10:12

Eikefjord

Haugum/Sunde 2

G14-2  RESULTAT: 3-4

10:24

Haugum/Sunde 3

Halbrend 2

G14-2  RESULTAT: 2-1

10:36

Tambar

Haugum/Sunde 1

G14-1  RESULTAT: 1-1

10:48

Halbrend 1

Halbrend 3

G14-1 RESULTAT: 3-0

11:00

Eikefjord

Haugum/Sunde 3

G14-2  RESULTAT: 1-3

11:12

Haugum/Sunde 2

Halbrend 2

G14-2  RESULTAT: 1-4

11:24

Eikefjord 1

Eikefjord 2

G15/16  RESULTAT: 2-2 

11:36

Gaular 2

Gaular 1

G15/16  RESULTAT: 0-6

11:48

Halbrend 1

Halbrend 2

G14-semi  RESULTAT: 3-2 

12:00

Haugum/Sunde 3

Tambar

G14-semi  RESULTAT: 0-1 

12:12

Gaular 1

Tambar

G15/16  RESULTAT: 2-0

12:24

Gaular 2

Eikefjord 1

G15/16  RESULTAT: 0-0

12:36

Halbrend 2

Haugum/Sunde 3

G14-Bronse  RESULTAT: 1-2

12:48

Førde 1

Førde 2

J15/16  RESULTAT: 3-0

13:00

Halbrend 1

Tambar

G14-FINALE  RESULTAT: 1-2 e.e.o. 

13:12

Askvoll/Holmedal 1

Askvoll/Holmedal 2

J15/16  RESULTAT: 1-1

13:24

Eikefjord

Førde 1

J15/16  RESULTAT: 1-2

13:36

Eikefjord

Tambar

G15/16  RESULTAT: 1-3

13:48

Førde 2

Askvoll/Holmedal 1

J15/16  RESULTAT: 2-4

14:00

Gaular 1

Eikefjord 1

G15/16  RESULTAT: 3-2

14:12

Askvoll/Holmedal 2

Eikefjord

J15/16  RESULTAT: 1-2

14:24

Førde 1

Askvoll/Holmedal 1

J15/16  RESULTAT: 3-0

14:36

Gaular 2

Eikefjord 2

G15/16  RESULTAT: 4-2

14:48

Tambar

Eikefjord 1

G15/16  RESULTAT: 2-0

15:00

Førde 2

Eikefjord

J15/16  RESULTAT: 1-2

15:12

Askvoll/Holmedal 2

Førde 1

J15/16  RESULTAT: 1-0

15:24

Gaular 1

Eikefjord 2

G15/16  RESULTAT: 3-0

15:36

Askvoll/Holmedal 1

Eikefjord

J15/16  RESULTAT: 1-1

15:48

Førde 2

Askvoll/Holmedal 2

J15/16  RESULTAT: 1-4

16:00

Gaular 2

Tambar

G15/16  RESULTAT: 2-0

16:12

Askvoll/Holmedal 1 

Førde 1

J15/16 FINALE  RESULTAT: 2-1

16:24

Gaular 1

Gaular 2

G15/16 FINALE  RESULTAT: 4-1

 KAMPAR LØRDAG 10.01.14:

G13 - Pulje 1

G13 - Pulje 2

G13 - Pulje 3

Speletid: 11 min pr.kamp

Førde 1

Førde 2

Florø 1

Florø 2

Florø 3

Tambar

Førde 4

Førde 6A

Førde 6B

Førde 5

Eikefjord

Flatane

Jente 13-14

Speletid: 11 min pr.kamp

Eikefjord

Jølster

Tambar

Tid:

Heimelag:

Bortelag:

Klasse/Pulje

10:00

Førde 1

Florø2

G13-1 RERSULTAT: 3-1

10:12

Førde 4

Førde 5

G13-1 RESULTAT: 0-1

10:24

Førde 2

Florø 3

G13-2  RESULTAT: 6-0

10:36

Førde 6A

Eikefjord

G13-2  RESULTAT: 1-2

10:48

Florø 1

Tambar

G13-3  RESULTAT: 4-2

11:00

Førde 6B

Flatane

G13-3  RESULTAT: 1-3

11:12

Florø 2

Førde 4

G13-1  RESULTAT: 0-10

11:24

Førde 5

Førde 1

G13-1  RESULTAT: 2-0

11:36

Florø 3

Førde 6A

G13-2  RESULTAT: 1-4

11:48

Eikefjord

Førde 2

G13-2  RESULTAT: 2-5

12:00

Florø 1

Førde 6B

G13-3  RESULTAT: 3-2

12:12

Tambar

Flatane

G13-3 RESULTAT: 1-0

12:24

Florø 2

Førde 5

G13-1 RESULTAT: 1-6

12:36

Førde 4

Førde 1

G13-1  RESULTAT: 1-0

12:48

Florø 3

Eikefjord

G13-2  RESULTAT: 1-3

13:00

Førde 2

Førde 6A

G13-2  RESULTAT: 1-1

13:12

Florø 1

Flatane

G13-3  RESULTAT: 2-1

13:24

Tambar

Førde 6B

G13-3  RESULTAT: 2-3

13:36

Eikefjord

Tambar

Jente 13/14  RESULTAT: 2-1

13:48

 Førde 1  Førde 5

G13 - Kvart  RESULTAT: 1-5

14:00

Tambar

Jølster

Jente 13/14  RESULTAT: 6-0

14:12

 Førde 2

Førde 6A

G13 - Kvart RESULTAT: 5-3

14:24

Eikefjord

Jølster

Jente 13/14  RESULTAT: 2-1

14:36

 Florø 1  Flatene

G13 - Kvart  RESULTAT: 2-0

14:48

Tambar

Eikefjord

Jente 13/14  RESULTAT: 3-3

15:00

Førde 4

 Eikefjord

G13 - Kvart  RESULTAT: 5-2

15:12

Jølster

Tambar

Jente 13/14  RESULTAT: 0-1

15:24

Førde 5

Førde 2

G13 - Semi  RESULTAT: 1-3

15:36

Jølster

Eikefjord

Jente 13/14  RESULTAT: 0-3

15:48

Florø 1

Førde 4

G13 - Semi  RESULTAT: 3-4

16:00

Førde 5

Florø 1

G13 - Bronse  RESULTAT: 1-2

16:12

Eikefjord

Tambar

Jente 13-14 FINALE  RESULTAT: 1-2 

16:24

Førde 2

Førde 4

G13 - FINALE RESULTAT: 2-2, 3-1 str. 

 Denne siden ble sist oppdatert 21/1-2014

 Del denne siden på Facebook: