Treningsløp 2011 - Resultat

Treningsløp 15.september, Lia

Nybegynnerløype 1,5 km

Jørund Saursaunet 26,28
Eirin Stavnås Markhus 43,45

 

Løype 2km

Erik Stamnes 43,46
Rasmus Kvam Ikke fullført
Alf Erlend Magnus Øvre Haga -"-
Anne Berit Karset -"-
Sigrid Ishol -"-

Løype 3,1 km

Per Morten Kvam 58,12
Jens Kveli 59,30
Marit Ishol Skogan 1,16,18
Åse Græe Ikke fullført
Silje Stavnås Markhus -"-
Per Arne Stavnås -"-
Kjersti Dengerud -"-

Løype 4,5km

Atle Dengerud 39,23
Trond Svanøe Hafstad 50,05
Geir Gilde 1,00,01
Eirik Schønberg 1,01,33
Rolf Karset 1,18,32

Arrangør: Nils Nærdal

Treningsløp 8.september fra Hoøya

1,9 km

 

 

 

 

1

Jørun

Saursaunet

1,9

23,10

 

 

 

 

 

2,6 km

 

 

 

 

1

Silje

Stavnås Markhus

2,6

42,35

2

Vigdis

Mygland

2,6

42,35

3

Per Arne

Stavnås

2,6

50,05

4

Erik

Stamnes

2,6

57,45

5

Aslaug

Mølnvik

2,6

64,15

6

Anne Berit K

Karset

2,6

124,03

7

Halvard

Saursaunet

2,6

Brutt

 

 

 

 

 

4,6 km

 

 

 

 

1

Arve

Lægran

4,6

41,51

2

Erik

Schønberg

4,6

44,1

3

Geir

Gilde

4,6

51,14

4

Rolf

Karset

4,6

59,37

5

Magnus

Bratli

4,6

61,13

Arrangør: Terje Skrattalsrud

Treningsløp 1.september - Sagkorsen

N-2km
Mary Benum fullført
Jørund Saursaunet fullført
C-2,1km
Vibeke Dengerud – 29.45
Einar Benum- 30.29
Erling Lægran-32.40
Eva Lægran-34.26
Hallvard Saursaunet-36.29
B-3,2km
Liv Venås-41.40
Håvard Stavnås Markhus-41.43
Eirin Svanøe-Hafstad-42.16
Kjersti Dengerud-42.17
Guri Markhus-1.05.43
Fredrik Ertsås-1.37.03
DSQ- Per Arne Stavnås
A-4km
Magnus Brattli-36.35
Trond Svanøe-Hafstad-42.42
Eirik Schønberg- 48.53
Gunhild Kvistad-51.14
Eirin Luong-54.44
Geir Gilde-56.57
DNF- Rolf Karset

DSQ- Nils Nærdal

Arrangør: Norunn Dengerud

Treningsløp 16.juni, Raudåsen

Løype
 
Deltaker
Løpstid
 
 
 
 
N - 1,3 km
 
Jørund Saursaunet
Fullført
 
 
Siri Rannem Halse
Fullført
 
 
Julian Fey Luong
Fullført
 
 
Abian Xin Luong
Fullført
 C - 1,8 km
1
Erik Stamnes
27.32
 
2
Jørgen Rannem Halse
28.37
 
3
Vigdis Mygland
35.02
 
4
Eva Lægran
42.48
 
5
Mary Benum
52.50
 
6
Fredrik Ertsås
54.27
 
7
Sigrid Ishol
Fullført
B - 2,5 km
1
Marit Ishol Skogan
45.50
 
1
Atle Dengerud
45.50
 
3
Kjersti Dengerud
45.52
 
4
Hallvard Saursaunet
46.24
 
5
Einar Benum
54.34
 
6
Erling Lægran
73.50
 
 
Åse Græe
DNF
 A - 3,4 km
1
 Arve Lægran
44.23
 
2
Geir Gilde
48.52
 
3
Trygve Lægran
55.07
 
4
Eirin Luong
57.42
 
 
Martin Aas Wærum
DNF
 
 
Marius Landsem Melhus
DNF

Arrangør: Eirik Schønberg

Treningsløp 26.mai fra Sagkorsen

 

1. Christina Floan 23.54

2. Julian Fei B. Luong 49.10

3. Xin Abian B. Luong 49.19

 

1. Marit Ishol Skogan 27.35

2. Eirik Stamnæs 31.25

3. Eva Lægran 42.25

4. Mary Benum 43.58

5. Marit Ishol Tidløs

6. Arve Lægran Tidløs

 

1. Eirin B. Luong 35.51

2. Kjersti Dengerud 37,35

3. Hugo Nordset 41,22

4. Jens Kveli 43.37

5. Hallvar Saursaunet 45.38

6. Einar Benum 48.29

7. Erling Lægran 52,54

8. Ane-Berit K. Karset Tidløs

x. Fredrik Ertsås DNF

x. Martin Aas Wærum DNF

 

1. Eirk Schønberg 58.19

2. Geir Gilde 68.01

3. Trygve Lægran 69.27

4. Eirin Svanøe-Hafstad 70.40

5. Pål Wærum 73.30

6. Liv Venås 90.09

7. Norunn Dengerud 90.33

8. Astrid Lægran 90.42

9. Sveinung Flægstad 99.13

Arrangør: Rolf Karset

4,9 km

2,9 km

1,9 km

1,8 km - N

Treningsløp 19.mai - Oftenåsen Downhill

A 3 km:

 

1

Per Grande

21,08

2

Nils Aal

22,05

3

Pål Wærum

23,56

4

Trond Svanøe-Hafstad

24,12

5

Norunn Dengerud

25,24

6

Geir Gilde

27,07

7

Liv Venås

27,44

8

Eirin Svanøe Hafstad

28,33

9

Trygve Lægran

28,59

10

Eirik Schønberg

33,35

11

Ingrid Okkenhaug

33,35

12

Maren Grande

33,52

13

Sveinung Flægstad

36,02

14

Gunhild Kvistad

37,54

15

Astrid Lægran

39,09

 

 

 

B 3 km:

 

1

Martin Wærum

23,33

2

Marius Melhus Landsem

25,07

3

Birk Sund

27,54

4

Torgrim Sund

28,05

5

Eirik Stamnes

32,12

6

Aslaug Mølnvik

34,36

7

Jørgen Rannem Halse

45,32

8

Åse Ingvild Græe

48,54

9

Halvar Saursaunet

55,49

 

 

 

N 3 km

 

1

Julie Hallem Iversen

2

Synnøve Hervik

3

Håkon Fredly

4

Christina Floan

5

Siri Rannem Halse

6

Kari Grindberg

7

Trine Rannem

8

Hilde Hallem Iversen

 

 

 

 

 

 

C 3 KM

 

1

Marit Ishol Skogan

28,46

2

Sigrid Ishol

29,06

3

Vibeke Dengerud

34,57

4

Mari Frøseth

38,37

Arrangør: Arve Lægran

Treningsløp 5.mai - Lerkehaug - Furuskogen

Løype

 

Deltaker

Løpstid

 

 

 

 

N - 1,6 km

 

Noelle Henderson

Fullført

 

 

Jørund Saursaunet

Fullført

 

 

Julie Hallem Iversen

Fullført

 

 

Synnøve Hervik

Fullført

 

 

Martin Fredly

Fullført

 

 

Håkon Fredly

Fullført

 

 

Siri Rannem Halse

Fullført

 

 

Julian Luong

Fullført

 

 

Xin Luong

Fullført

 

 

 

 

C - 1,6 km

1

Jørgen Rannem Halse

10.50

 

2

Marit Skogan

13.46

 

3

Mary Benum

19.41

 

 

 

 

B - 2,2 km

1

Jørgen Rannem Halse

18.46

 

2

Trygve Lægran

20.26

 

3

Liv Venås

22.28

 

4

Sveinung Flægstad

23.24

 

5

Hallvard Saursaunet

28.47

 

6

Hugo Nordseth

29.21

 

7

Erik Stamnes

31.27

 

8

Fredrik Ertsås

31.46

 

9

Alf Hammer

32.43

 

10

Kjersti Dengerud

38.54

 

11

Aslaug Mølnvik

40.38

 

12

Erling Lægran

49.43

 

13

Eva Lægran

52.36

 

 

 

 

A - 4,0 km

1

Eirik Shønberg

30.01

 

2

Pål Wærum

33.46

 

3

Nils Aal

35.52

 

4

Rolf Karset

36.41

 

5

Norunn Dengerud

46.55

 

6

Eirin Svanøe-Hafstad

46.56

Arrangør: Geir Gilde

Treningsløp 28. april, Paradisbukta

 

  1,1 km nybegynner  
1 Birk Sund Fullført
2 Jørgen Rannem Fullført
3 Siri Rannem Halse Fullført
4 Martin fredly Fullført
5 Håkon Fredly Fullført
6 Kristin Lein Gildberg Fullført
7 Christina Floan Fullført
     
  1,8 km B - løype  
1 Vigdis Mygland 24.42
2 Hallvard Saursaunet 27.26
3 Fredrik Ertsås 29,04
4 Nina Barstad Sund 29.15
5 Eirik Stamnes 30.51
6 Erling Lægran 33.44
7 Jørund Saursaunet 35.51
8 Eva Lægran 39.36
     
  2,5 km A - løype  
1 Eirik Schønberg 23.41
2 Astrid Lægran 32,19
3 Trygve Lægran 32,36
4 Torgrim Sund 32,47
5 Geir Gilde 34,12
6 Hugo Nordseth 38,53
     
  Arrangør: Liv Venås  

 Denne siden ble sist oppdatert 20/9-2011

 Del denne siden på Facebook:

 Hovedsponsor: 

 

 

 

Samarbeidspartner: 

 

 

 

Påmelding til løp: 

 

 

Ti På Topp: