Resultater Nordkraftloopen 2013

Bilde

Nordkraftloopen ble arrangert 14. og 15.september 2013.
Narvik BTK fikk to 1.plasser, fire 2.plasser og seks 3.plasser.
Sivert Romstad vant gutter 13, mens Torsten Pietsch vant sjåfør klassen.
Simon tapte finalen i Herrer åpen og herre double.
Eirik tapte finalen i herrer eldre Junior og Sivert ble nr 2 i guttedouble sammen med Ask Solvoll, Rana.
Mye bra spill, men marginene var ikke helt på vår side denne gangen.
Ingen hadde vel stabilt og godt spill under hele turneringen, men sånn er det gjerne tidlig i sesongen.

Gutter 13
1;ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
2;SOLVOLL Ask, Rana BTK
3;BERNTSEN Fredrik Tverelv, Narvik BTK
3;SOLVOLL Olve, Rana BTK
Final;ROMSTAD Sivert - SOLVOLL Ask;12-14, 11-6, 11-8, 11-5
Semi;ROMSTAD Sivert - BERNTSEN Fredrik Tverelv;11-1, 11-5, 11-6
Semi;SOLVOLL Ask - SOLVOLL Olve;11-3, 11-6, 11-8

Gutter 15
1;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
2;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
3;JENSEN-CONNEL Nico, Tromsø BTK
3;BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5;HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
5;NYGÅRD Joakim, Rana BTK
5;ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
5;WIIK Eirik, Bodø BTK
9;SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
9;SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
Final;DAGSLOTH Andreas - OUHASSI Jonas;11-9, 11-13, 11-6, 13-11
Semi;DAGSLOTH Andreas - JENSEN-CONNEL Nico;11-3, 11-5, 11-6
Semi;OUHASSI Jonas - BREIVIK Vegard;8-11, 11-6, 11-9, 11-4
1/4;DAGSLOTH Andreas - HAMMERVOLL Magnus;11-9, 11-3, 11-1
1/4;OUHASSI Jonas - NYGÅRD Joakim;11-5, 11-2, 11-5
1/4;JENSEN-CONNEL Nico - ROMSTAD Sivert;12-10, 11-7, 5-11, 9-11, 11-9
1/4;BREIVIK Vegard - WIIK Eirik;13-11, 12-10, 2-11, 19-17
1/8;JENSEN-CONNEL Nico - SAGEN Sigurd;9-11, 11-7, 11-9, 11-7
1/8;WIIK Eirik - SALAMONSEN Håvard;12-10, 13-11, 11-8

Gutter/Jenter 12
1;SOLVOLL Olve, Rana BTK
2;SOLVOLL Ask, Rana BTK
3;PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
3;NYGÅRD Joakim, Rana BTK
Final;SOLVOLL Olve - SOLVOLL Ask;13-11, 11-7, 8-11, 13-11
Semi;SOLVOLL Olve - PIRTSKHALVA Kristina;11-6, 11-9, 13-11
Semi;SOLVOLL Ask - NYGÅRD Joakim;11-5, 11-5, 11-9

Herrer Junior
1;NORDSTRÖM Pontus, Utenlandsk spiller
2;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3;HUSVEG Eirik, Narvik BTK
3;SCHYTTE Magne, Rana BTK
5;BERNTSEN Fredrik Tverelv, Narvik BTK
5;WIIK Eirik, Bodø BTK
5;JACOBSEN Tobias, Kanebogen BTK
5;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
9;ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
9;SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
Final;NORDSTRÖM Pontus - DAGSLOTH Andreas;11-9, 12-10, 11-9
Semi;NORDSTRÖM Pontus - HUSVEG Eirik;11-7, 12-10, 11-8
Semi;DAGSLOTH Andreas - SCHYTTE Magne;11-8, 11-9, 11-5
1/4;NORDSTRÖM Pontus - BERNTSEN Fredrik Tverelv;11-3, 11-3, 11-5
1/4;Andreas Dagsloth vann på WO mot Eirik Wiik
1/4;HUSVEG Eirik - JACOBSEN Tobias;11-1, 11-3, 11-4
1/4;SCHYTTE Magne - OUHASSI Jonas;13-11, 11-6, 2-11, 12-10
1/8;JACOBSEN Tobias - ROMSTAD Sivert;11-6, 11-7, 6-11, 11-6
1/8;OUHASSI Jonas - SAGEN Sigurd;11-7, 11-4, 8-11, 11-6

Herrer A
1;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3;ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
3;SCHYTTE Magne, Rana BTK
5;HUSVEG Eirik, Narvik BTK
5;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5;WIIK Andreas, Bodø BTK
5;NORDSTRÖM Anders, Utenlandsk spiller
9;BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
9;NORDSTRÖM Pontus, Utenlandsk spiller
Final;EIDESEN Erik Steinnes - JOHANSEN Egil;9-11, 11-3, 11-4, 12-10
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon;7-11, 11-6, 11-5, 6-11, 11-6
Semi;JOHANSEN Egil - SCHYTTE Magne;11-7, 11-5, 11-9
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - HUSVEG Eirik;11-3, 14-12, 8-11, 11-9
1/4;JOHANSEN Egil - KRISTIANSEN Dagfinn;12-10, 11-8, 11-9
1/4;ANDREASSEN Simon - WIIK Andreas;11-6, 13-11, 11-6
1/4;SCHYTTE Magne - NORDSTRÖM Anders;9-11, 11-3, 11-2, 12-10
1/8;ANDREASSEN Simon - BRUNSVIK Inge;15-13, 11-6, 11-3
1/8;KRISTIANSEN Dagfinn - NORDSTRÖM Pontus;17-19, 11-7, 13-11, 11-3

Herrer Double
1;EIDESEN Erik Steinnes/JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2;ANDREASSEN Simon/BRUNSVIK Inge, Narvik BTK/Herøy BTK
3;JACOBSEN Tobias/HAMMERVOLL Trond, Kanebogen BTK
3;HUSVEG Eirik/SLÅTTHOLM Stig, Narvik BTK/Saltdal BTK
Final;EIDESEN E S/JOHANSEN E - ANDREASSEN S/BRUNSVIK I;11-8, 11-9, 8-11, 12-10
Semi;EIDESEN E S/JOHANSEN E - JACOBSEN T/HAMMERVOLL T;11-6, 11-3, 11-3
Semi;ANDREASSEN S/BRUNSVIK I - HUSVEG E/SLÅTTHOLM S;11-9, 11-8, 11-5

Herrer C
1;WIIK Andreas, Bodø BTK
2;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3;SOLVOLL Ronny, Rana BTK
5;BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
5;BRATLI Tor Arne, Narvik BTK
5;SCHYTTE Magne, Rana BTK
5;SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
9;NORDSTRÖM Pontus, Utenlandsk spiller
9;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
9;HUSVEG Eirik, Narvik BTK
9;NORDSTRÖM Anders, Utenlandsk spiller
Final;WIIK Andreas - JOHANSEN Egil;12-10, 7-11, 11-8, 11-7
Semi;WIIK Andreas - DAGSLOTH Andreas;12-10, 11-9, 9-11, 11-8
Semi;JOHANSEN Egil - SOLVOLL Ronny;10-12, 11-6, 5-11, 11-7, 11-6
1/4;WIIK Andreas - BRUNSVIK Inge;6-11, 11-9, 11-7, 11-5
1/4;JOHANSEN Egil - BRATLI Tor Arne;12-10, 11-9, 9-11, 9-11, 11-8
1/4;DAGSLOTH Andreas - SCHYTTE Magne;7-11, 13-11, 11-8, 6-11, 11-6
1/4;SOLVOLL Ronny - SLÅTTHOLM Stig;9-11, 11-4, 11-4, 11-7
1/8;DAGSLOTH Andreas - NORDSTRÖM Pontus;11-8, 6-11, 12-10, 11-4
1/8;SOLVOLL Ronny - KRISTIANSEN Dagfinn;11-8, 11-8, 12-10
1/8;BRUNSVIK Inge - HUSVEG Eirik;11-8, 11-3, 8-11, 11-7
1/8;BRATLI Tor Arne - NORDSTRÖM Anders;8-11, 11-2, 10-12, 14-12, 11-6

Herrer Åpen
1;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2;ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
3;SOLVOLL Ronny, Rana BTK
3;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
5;NORDSTRÖM Pontus, Utenlandsk spiller
5;SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
5;BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
5;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
Final;EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon;7-11, 12-10, 12-10, 11-9
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - SOLVOLL Ronny;11-4, 11-5, 11-7
Semi;ANDREASSEN Simon - DAGSLOTH Andreas;11-8, 4-11, 11-6, 13-11
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - NORDSTRÖM Pontus;11-9, 11-7, 11-13, 11-6
1/4;ANDREASSEN Simon - SLÅTTHOLM Stig;8-11, 11-5, 11-6, 11-9
1/4;SOLVOLL Ronny - BRUNSVIK Inge;11-7, 11-5, 8-11, 11-9
1/4;DAGSLOTH Andreas - JOHANSEN Egil;10-12, 11-7, 11-8, 11-4

Herrer Eldre Junior
1;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2;HUSVEG Eirik, Narvik BTK
3;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3;NORDSTRÖM Pontus, Utenlandsk spiller
5;SCHYTTE Magne, Rana BTK
5;SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
5;BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
Final;JOHANSEN Egil - HUSVEG Eirik;13-11, 11-6, 11-5
Semi;JOHANSEN Egil - DAGSLOTH Andreas;11-3, 12-14, 11-6, 2-11, 11-4
Semi;HUSVEG Eirik - NORDSTRÖM Pontus;10-12, 11-9, 11-5, 8-11, 11-5
1/4;JOHANSEN Egil - SCHYTTE Magne;11-7, 5-11, 12-10, 11-9
1/4;HUSVEG Eirik - SAGEN Sigurd;11-2, 11-8, 11-7
1/4;DAGSLOTH Andreas - BREIVIK Vegard;11-6, 11-3, 8-11, 11-7
1/4;NORDSTRÖM Pontus - OUHASSI Jonas;11-5, 11-2, 11-5

Nybegynner13
1;JENSSEN Mats Elnæs, Bodø BTK
2;NYGÅRD Joakim, Rana BTK
3;PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
3;JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
5;JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
5;REPPE Per-Henrik, Bodø BTK
Final;JENSSEN Mats Elnæs - NYGÅRD Joakim;11-9, 8-11, 7-11, 11-9, 13-11
Semi;JENSSEN Mats Elnæs - PIRTSKHALVA Kristina;11-9, 11-7, 11-5
Semi;NYGÅRD Joakim - JERNSLETTEN Mattis H.;11-7, 11-8, 7-11, 11-4
1/4;PIRTSKHALVA Kristina - JOHNSEN Elisabeth Bordevich;11-9, 11-7, 11-8
1/4;JERNSLETTEN Mattis H. - REPPE Per-Henrik;11-4, 11-8, 11-7

Rekrutt 13
1;PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
2;JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
3;BERNTSEN Fredrik Tverelv, Narvik BTK
3;JENSSEN Mats Elnæs, Bodø BTK
Final;PIRTSKHALVA Kristina - JERNSLETTEN Mattis H.;5-11, 11-5, 11-8, 11-4
Semi;PIRTSKHALVA Kristina - BERNTSEN Fredrik Tverelv;11-9, 4-11, 8-11, 12-10, 15-13
Semi;JERNSLETTEN Mattis H. - JENSSEN Mats Elnæs;6-11, 7-11, 11-8, 12-10, 11-8

Rekrutt 15
1;BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
2;SOLVOLL Ask, Rana BTK
3;ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
3;SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
5;SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
5;SOLVOLL Olve, Rana BTK
Final;BREIVIK Vegard - SOLVOLL Ask;11-3, 11-5, 11-5
Semi;BREIVIK Vegard - ROMSTAD Sivert;11-5, 11-6, 11-8
Semi;SOLVOLL Ask - SALAMONSEN Håvard;11-8, 6-11, 8-11, 11-6, 11-9
1/4;BREIVIK Vegard - SAGEN Sigurd;12-10, 11-6, 11-8
1/4;SALAMONSEN Håvard - SOLVOLL Olve;9-11, 7-11, 11-7, 11-7, 11-8

Sjåfør
1;PIETSCH Torsten, Narvik BTK
2;MIKKELSEN Alexander, Narvik BTK
3;NYGÅRD Roar, Rana BTK
3;SAGEN Øystein, Kanebogen BTK
5;JACOBSEN Unn, Kanebogen BTK
5;WAAG SODOMA Terje, Narvik BTK
Final;PIETSCH Torsten - MIKKELSEN Alexander;11-8, 11-5, 11-3
Semi;PIETSCH Torsten - NYGÅRD Roar;11-6, 10-12, 11-6, 11-9
Semi;MIKKELSEN Alexander - SAGEN Øystein;11-5, 11-6, 13-11
1/4;NYGÅRD Roar - JACOBSEN Unn;11-9, 11-7, 11-5
1/4;SAGEN Øystein - WAAG SODOMA Terje;11-6, 7-11, 9-11, 11-8, 11-3

Veteran 35
1;BRUNSVIK Inge, Herøy BTK
2;SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
3;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
3;ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
5;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5;JOHNSEN Jan Eivind, Narvik BTK
5;NORDSTRÖM Anders, Utenlandsk spiller
5;SOLVOLL Ronny, Rana BTK
Final;BRUNSVIK Inge - SLÅTTHOLM Stig;11-7, 11-6, 5-11, 4-11, 11-9
Semi;BRUNSVIK Inge - EIDESEN Erik Steinnes;12-10, 11-7, 6-11, 12-10
Semi;SLÅTTHOLM Stig - ANDREASSEN Simon;9-11, 10-12, 13-11, 11-9, 11-5
1/4;BRUNSVIK Inge - KRISTIANSEN Dagfinn;5-11, 11-7, 11-1, 11-5
1/4;SLÅTTHOLM Stig - JOHNSEN Jan Eivind;11-9, 11-7, 11-9
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - NORDSTRÖM Anders;11-8, 11-9, 11-3
1/4;ANDREASSEN Simon - SOLVOLL Ronny;11-7, 12-10, 11-8

Damer Junior
1;HØGÅS THORSEN Dina, Kanebogen BTK
2;JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3;PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK

Gutter/Jenter 10
Ingen plasseringer, alle spilte mot alle.
JERNSLETTEN Mattis H., Tromsø BTK
HUSVEG Julie, Narvik BTK
ANDREASSEN Solveig, Narvik BTK
LIAN Oskar Eidesen, Tromsø BTK
JERNSLETTEN Isak Halonen, Tromsø BTK
JACOBSEN Maja, Kanebogen BTK
ANDREASSEN Joakim, Narvik BTK

Gutter/Jenter 15 Double
1;OUHASSI J / DAGSLOTH A, Bodø BTK
2;SOLVOLL A / ROMSTAD S, Rana BTK / Narvik BTK
3;SALAMONSEN H / JENSEN-CONNEL N, Tromsø BTK
4;SAGEN S / HAMMERVOLL M, Kanebogen BTK
5;SOLVOLL O / BERNTSEN F T, Rana BTK / Narvik BTK

Jenter 15
1;PIRTSKHALVA Kristina, Bodø BTK
2;JOHNSEN Elisabeth Bordevich, Bodø BTK
3;HØGÅS THORSEN Dina, Kanebogen BTK

 Del denne siden på Facebook:

 Send meg artikler pr epost:

Registrer epostadresse