Resultater NNM 2013 , Narvik.

Bilde

Damer Åpen
1. TESTAD Thea, Saltdal BTK
2. GRANDE Lise, Herøy IL
3. WIKBERG Stine-Mari Sørensen, Saltdal BTK
3. WOLL Ingrid, Tromsø BTK

Finale: TESTAD Thea - GRANDE Lise: 11-6, 11-6, 11-7
Semi: TESTAD Thea - WIKBERG Stine-Mari Sørensen: 11-6, 11-2, 11-7
Semi: GRANDE Lise - WOLL Ingrid: 11-3, 11-4, 11-6

Gutter 13
1. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
2. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3. WIIK Eirik, Bodø BTK
3. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
5. LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
5. SOLVOLL Ask, Rana BTK
5. JOHANSEN Vilhelm W, Saltdal BTK
5. HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
9. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
9. GULLESEN Patrick, Herøy IL

Finale: OUHASSI Jonas - DAGSLOTH Andreas: 6-11, 8-11, 11-8, 11-7, 13-11
Semi: OUHASSI Jonas - WIIK Eirik: 11-4, 11-6, 11-6
Semi: DAGSLOTH Andreas - INGEBRIGTSEN Mikael: 9-11, 11-2, 11-9, 11-8
1/4: OUHASSI Jonas - LARSEN Jørgen Aleksander: 11-7, 11-5, 11-7
1/4: DAGSLOTH Andreas - SOLVOLL Ask: 11-2, 11-6, 11-1
1/4: WIIK Eirik - JOHANSEN Vilhelm W: 7-11, 10-12, 11-4, 11-6, 11-7
1/4: INGEBRIGTSEN Mikael - HAMMERVOLL Magnus: 11-5, 11-5, 11-7
1/8: JOHANSEN Vilhelm W - ROMSTAD Sivert: 12-10, 11-6, 11-8
1/8: HAMMERVOLL Magnus - GULLESEN Patrick: 11-9, 11-9, 10-12, 7-11, 11-6

Gutter 15
1. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
2. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
3. HULTMANN Eirik, Saltdal BTK
3. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
5. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. JOHANSEN Vilhelm W, Saltdal BTK
5. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
5. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
9. OLSEN William Eivik, Bodø BTK
9. LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
9. SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
9. HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK

Finale: DAGSLOTH Andreas - HUSVEG Eirik: 11-13, 6-11, 11-2, 11-6, 14-12
Semi: DAGSLOTH Andreas - HULTMANN Eirik: 11-3, 7-11, 12-10, 11-5
Semi: HUSVEG Eirik - OUHASSI Jonas: 11-9, 11-6, 12-10
1/4: DAGSLOTH Andreas - WIIK Eirik: 11-5, 11-4, 11-5
1/4: HUSVEG Eirik - JOHANSEN Vilhelm W: 12-10, 11-2, 11-8
1/4: HULTMANN Eirik - INGEBRIGTSEN Mikael: 11-9, 11-7, 11-5
1/4: OUHASSI Jonas - BREIVIK Vegard: 11-8, 11-5, 11-5
1/8: HULTMANN Eirik - OLSEN William Eivik: 11-3, 11-2, 11-4
1/8: WIIK Eirik - LARSEN Jørgen Aleksander: 12-10, 12-10, 11-9
1/8: JOHANSEN Vilhelm W - SAGEN Sigurd: 9-11, 11-5, 11-5, 11-8
1/8: BREIVIK Vegard - HAMMERVOLL Magnus: 11-4, 7-11, 11-4, 11-6

Gutter/Jenter 10
1. SOLVOLL Ask, Rana BTK
2. GULLESEN Patrick, Herøy IL
3. MIKKELBORG Markus, Kanebogen BTK
3. JERNSLETTEN Mattis, Tromsø BTK
5. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
5. GULLESEN Jonas, Herøy IL

Finale: SOLVOLL Ask - GULLESEN Patrick: 12-14, 11-7, 11-1, 11-3
Semi: SOLVOLL Ask - MIKKELBORG Markus: 6-11, 11-2, 11-0, 11-3
Semi: GULLESEN Patrick - JERNSLETTEN Mattis: 8-11, 11-2, 11-6, 11-3
1/4: GULLESEN Patrick - PIRTSKHALAVA Kristina: 11-8, 11-6, 11-2
1/4: MIKKELBORG Markus - GULLESEN Jonas: 11-8, 10-12, 11-9, 11-7

Gutter/Jenter 11
1. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
2. SOLVOLL Olve, Rana BTK
3. JERNSLETTEN Mattis, Tromsø BTK
3. SOLVOLL Ask, Rana BTK
5. NYGÅRD Joakim, Rana BTK
5. BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth, Bodø BTK

Finale: Sivert Romstad vann på WO mot Olve Solvoll
Semi: ROMSTAD Sivert - JERNSLETTEN Mattis: 11-6, 11-6, 11-7
Semi: SOLVOLL Olve - SOLVOLL Ask: 11-6, 11-7, 11-4
1/4: SOLVOLL Olve - NYGÅRD Joakim: 11-9, 11-1, 11-9
1/4: JERNSLETTEN Mattis - BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth: 11-9, 4-11, 11-9, 11-3

Gutter/Jenter 15 Double
1. HUSVEG Eirik/ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
2. WIIK Eirik/INGEBRIGTSEN Mikael, Bodø BTK/Rana BTK
3. OUHASSI Jonas/DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3. JOHANSEN Vilhelm W/TESTAD Thea, Saltdal BTK

Finale: HUSVEG E/ROMSTAD S - WIIK E/INGEBRIGTSEN M: 11-6, 5-11, 18-16, 11-8
Semi: HUSVEG E/ROMSTAD S - OUHASSI J/DAGSLOTH A: 13-11, 11-7, 7-11, 11-9
Semi: WIIK E/INGEBRIGTSEN M - JOHANSEN V W/TESTAD T: 11-7, 11-5, 11-13, 11-8

Herrer Junior
1. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
2. NOREN Adrian, Saltdal BTK
3. SCHYTTE Magne, Rana BTK
3. HULTMANN Eirik, Saltdal BTK
5. TESTAD Thea, Saltdal BTK
5. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
5. JOHANSEN Vilhelm W, Saltdal BTK
5. SKOG Jonas, Saltdal BTK
9. WIIK Eirik, Bodø BTK
9. LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
9. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
9. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
9. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
9. GLØSEN Daniel A. M., Rana BTK

Finale: HUSVEG Eirik - NOREN Adrian: 11-5, 11-5, 11-9
Semi: HUSVEG Eirik - SCHYTTE Magne: 11-3, 11-4, 11-13, 9-11, 12-10
Semi: NOREN Adrian - HULTMANN Eirik: 7-11, 8-11, 11-9, 11-8, 11-4
1/4: HUSVEG Eirik - TESTAD Thea: 11-6, 11-4, 13-15, 9-11, 11-8
1/4: NOREN Adrian - DAGSLOTH Andreas: 4-11, 11-6, 11-9, 11-5
1/4: SCHYTTE Magne - JOHANSEN Vilhelm W: 11-7, 11-6, 11-6
1/4: HULTMANN Eirik - SKOG Jonas: 8-11, 9-11, 12-10, 11-4, 11-8
1/8: HUSVEG Eirik - WIIK Eirik: 13-11, 11-7, 11-9
1/8: NOREN Adrian - LARSEN Jørgen Aleksander: 11-4, 11-5, 11-3
1/8: HULTMANN Eirik - OUHASSI Jonas: 11-9, 5-11, 11-2, 11-9
1/8: Thea Testad vann på WO mot Mikael Ingebrigtsen
1/8: JOHANSEN Vilhelm W - SALAMONSEN Håvard: 12-14, 11-6, 11-7, 11-2
1/8: SKOG Jonas - GLØSEN Daniel A. M.: 11-7, 11-6, 11-7

Herrer Double
1. SLÅTTHOLM Stig/SKOG Bjørn, Saltdal BTK
2. BRUNSVIK Inge/SJÅVIK Erlend, Herøy IL
3. EIDESEN Erik Steinnes/JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3. SOLVOLL Ronny/SCHYTTE Magne, Rana BTK

Finale: SLÅTTHOLM S/SKOG B - BRUNSVIK I/SJÅVIK E: 9-11, 11-2, 11-7, 11-7
Semi: SLÅTTHOLM S/SKOG B - EIDESEN E S/JOHANSEN E: 3-11, 11-9, 12-10, 6-11, 11-6
Semi: BRUNSVIK I/SJÅVIK E - SOLVOLL R/SCHYTTE M: 11-5, 11-9, 18-16

Herrer B
1. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
2. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
3. WIIK Andreas, Bodø BTK
3. LILLEVOLL Bjørn, Bodø BTK
5. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
5. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
5. SCHYTTE Magne, Rana BTK
5. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK

Finale: ANDREASSEN Simon - SKOG Bjørn: 11-6, 11-9, 11-9
Semi: ANDREASSEN Simon - WIIK Andreas: 11-8, 11-8, 8-11, 13-11
Semi: SKOG Bjørn - LILLEVOLL Bjørn: 8-11, 11-7, 13-11, 7-11, 11-6
1/4: ANDREASSEN Simon - DAGSLOTH Andreas: 11-8, 4-11, 11-9, 11-6
1/4: SKOG Bjørn - JOHANSEN Egil: 11-8, 11-3, 6-11, 11-5
1/4: WIIK Andreas - SCHYTTE Magne: 11-3, 5-11, 11-6, 11-8
1/4: LILLEVOLL Bjørn - KRISTIANSEN Dagfinn: 11-9, 7-11, 11-9, 11-8

Herrer C
1. WIIK Andreas, Bodø BTK
2. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3. BRUNSVIK Inge, Herøy IL
3. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
5. SOLVOLL Ronny, Rana BTK
5. SCHYTTE Magne, Rana BTK
5. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
5. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
9. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
9. HAMMERVOLD Trond, Kanebogen BTK
9. OLSEN Sven Martin, Bodø BTK
9. INGEBRIGTSEN Gunnar, Rana BTK
9. NOREN Adrian, Saltdal BTK
9. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
9. INGEBRIGTSEN Mikael, Rana BTK
9. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK

Finale: WIIK Andreas - JOHANSEN Egil: 13-11, 11-8, 11-4
Semi: WIIK Andreas - BRUNSVIK Inge: 11-9, 11-7, 10-12, 5-11, 11-9
Semi: JOHANSEN Egil - SKOG Bjørn: 11-9, 10-12, 13-11, 13-15, 12-10
1/4: WIIK Andreas - SOLVOLL Ronny: 11-8, 11-6, 7-11, 11-5
1/4: JOHANSEN Egil - SCHYTTE Magne: 12-10, 11-9, 14-12
1/4: BRUNSVIK Inge - SLÅTTHOLM Stig: 14-12, 7-11, 11-5, 11-9
1/4: SKOG Bjørn - DAGSLOTH Andreas: 11-1, 7-11, 10-12, 11-6, 11-7
1/8: WIIK Andreas - HUSVEG Eirik: 7-11, 11-8, 11-7, 17-15
1/8: JOHANSEN Egil - HAMMERVOLD Trond: 11-7, 11-5, 11-5
1/8: BRUNSVIK Inge - OLSEN Sven Martin: 11-5, 7-11, 12-10, 11-9
1/8: SKOG Bjørn - INGEBRIGTSEN Gunnar: 11-9, 11-1, 11-6
1/8: SOLVOLL Ronny - NOREN Adrian: 11-4, 12-10, 11-7
1/8: SCHYTTE Magne - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen: 12-14, 11-7, 11-9, 11-2
1/8: SLÅTTHOLM Stig - INGEBRIGTSEN Mikael: 11-5, 13-11, 11-7
1/8: DAGSLOTH Andreas - KRISTIANSEN Dagfinn: 5-11, 11-7, 11-8, 5-11, 11-0

Herrer Åpen
1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. ANDREASSEN Simon, Narvik BTK
3. WIIK Andreas, Bodø BTK
3. LILLEVOLL Bjørn, Bodø BTK
5. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
5. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. SOLVOLL Ronny, Rana BTK
9. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal BTK
9. MATULIONIS Andrius, Herøy IL
9. SJÅVIK Erlend, Herøy IL
9. SKOG Bjørn, Saltdal BTK
9. INGEBRIGTSEN Gunnar, Rana BTK
9. JOHNSEN Jan Eivind, Narvik BTK

Finale: EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon: 7-11, 11-5, 11-7, 11-8
Semi: EIDESEN Erik Steinnes - WIIK Andreas: 11-5, 11-7, 11-7
Semi: ANDREASSEN Simon - LILLEVOLL Bjørn: 11-8, 6-11, 7-11, 11-8, 11-8
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen: 11-3, 11-8, 11-0
1/4: ANDREASSEN Simon - JOHANSEN Egil: 8-11, 13-11, 9-11, 12-10, 11-9
1/4: WIIK Andreas - KRISTIANSEN Dagfinn: 11-5, 11-4, 11-0
1/4: LILLEVOLL Bjørn - SOLVOLL Ronny: 11-7, 11-7, 11-3
1/8: ANDREASSEN Simon - SLÅTTHOLM Stig: 11-6, 11-7, 11-2
1/8: WIIK Andreas - MATULIONIS Andrius: 11-7, 11-4, 11-3
1/8: JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - SJÅVIK Erlend: 11-4, 7-11, 11-8, 11-9
1/8: JOHANSEN Egil - SKOG Bjørn: 11-9, 17-15, 11-6
1/8: KRISTIANSEN Dagfinn - INGEBRIGTSEN Gunnar: 11-4, 11-8, 8-11, 9-11, 11-4
1/8: SOLVOLL Ronny - JOHNSEN Jan Eivind: 11-4, 11-3, 11-1

Herrer Eldre Junior
1. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2. HUSVEG Eirik, Narvik BTK
3. SKOG Jonas, Saltdal BTK
3. SCHYTTE Magne, Rana BTK
5. HULTMANN Eirik, Saltdal BTK
5. NOREN Adrian, Saltdal BTK
5. GLØSEN Daniel A. M., Rana BTK
5. ROMSTAD Sander, Narvik BTK
9. GRANDE Marianne, Herøy IL
9. OLSEN William Eivik, Bodø BTK

Finale: JOHANSEN Egil - HUSVEG Eirik: 11-9, 11-3, 9-11, 11-5
Semi: JOHANSEN Egil - SKOG Jonas: 11-3, 11-9, 10-12, 11-7
Semi: HUSVEG Eirik - SCHYTTE Magne: 11-8, 5-11, 11-7, 11-9
1/4: JOHANSEN Egil - HULTMANN Eirik: 11-6, 14-12, 11-7
1/4: HUSVEG Eirik - NOREN Adrian: 8-11, 11-9, 11-2, 11-3
1/4: SKOG Jonas - GLØSEN Daniel A. M.: 11-6, 11-9, 11-4
1/4: SCHYTTE Magne - ROMSTAD Sander: 14-12, 11-6, 11-7
1/8: NOREN Adrian - GRANDE Marianne: 11-4, 11-7, 11-5
1/8: GLØSEN Daniel A. M. - OLSEN William Eivik: 8-11, 16-14, 7-11, 11-9, 13-11

Jenter 15
1. TESTAD Thea, Saltdal BTK
2. WOLL Ingrid, Tromsø BTK
3. WIKBERG Stine-Mari Sørensen, Saltdal BTK
3. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK

Finale: TESTAD Thea - WOLL Ingrid: 11-6, 11-2, 11-5
Semi: TESTAD Thea - WIKBERG Stine-Mari Sørensen: 11-2, 11-4, 11-7
Semi: WOLL Ingrid - PIRTSKHALAVA Kristina: 11-9, 11-8, 11-5

Nybegynner 11
1. JERNSLETTEN Mattis, Tromsø BTK
2. PIRTSKHALAVA Kristina, Bodø BTK
3. HAKVÅG Simen L., Kanebogen BTK
3. BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth, Bodø BTK
5. GULLESEN Jonas, Herøy IL
5. ENGGRAV Thomas, Kanebogen BTK
5. NYGÅRD Joakim, Rana BTK
5. MIKKELBORG Markus, Kanebogen BTK

Finale: JERNSLETTEN Mattis - PIRTSKHALAVA Kristina: 8-11, 11-7, 11-9, 11-8
Semi: JERNSLETTEN Mattis - HAKVÅG Simen L.: 11-1, 11-6, 8-11, 11-4
Semi: PIRTSKHALAVA Kristina - BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth: 11-6, 11-7, 11-4
1/4: JERNSLETTEN Mattis - GULLESEN Jonas: 11-5, 11-6, 11-2
1/4: PIRTSKHALAVA Kristina - ENGGRAV Thomas: 11-7, 11-6, 11-2
1/4: HAKVÅG Simen L. - NYGÅRD Joakim: 9-11, 11-5, 12-14, 11-9, 11-1
1/4: BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth - MIKKELBORG Markus: 11-8, 11-3, 11-6

Rekrutt 13
1. SOLVOLL Olve, Rana BTK
2. WOLL Ingrid, Tromsø BTK
3. BERNTSEN Fredrik Tverelv, Narvik BTK
3. LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
5. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
5. JERNSLETTEN Mattis, Tromsø BTK
5. HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
5. GULLESEN Patrick, Herøy IL
9. NYGÅRD Joakim, Rana BTK
9. ELNÆS-JENSSEN Mats, Bodø BTK

Finale: SOLVOLL Olve - WOLL Ingrid: 11-9, 11-7, 11-9
Semi: SOLVOLL Olve - BERNTSEN Fredrik Tverelv: 11-8, 12-10, 11-4
Semi: WOLL Ingrid - LARSEN Jørgen Aleksander: 12-10, 11-5, 11-8
1/4: SOLVOLL Olve - SALAMONSEN Håvard: 11-5, 11-5, 10-12, 11-1
1/4: WOLL Ingrid - JERNSLETTEN Mattis: 11-5, 11-5, 11-9
1/4: BERNTSEN Fredrik Tverelv - HAMMERVOLL Magnus: 8-11, 8-11, 13-11, 12-10, 12-10
1/4: LARSEN Jørgen Aleksander - GULLESEN Patrick: 8-11, 12-10, 11-13, 11-9, 11-8
1/8: BERNTSEN Fredrik Tverelv - NYGÅRD Joakim: 11-4, 11-7, 11-3
1/8: JERNSLETTEN Mattis - ELNÆS-JENSSEN Mats: 11-6, 11-5, 11-5

Rekrutt 15
1. ROMSTAD Sivert, Narvik BTK
2. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
3. TESTAD Thea, Saltdal BTK
3. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. GLØSEN Daniel A. M., Rana BTK
5. JOHANSEN Vilhelm W, Saltdal BTK

Finale: ROMSTAD Sivert - BREIVIK Vegard: 6-11, 9-11, 11-9, 14-12, 12-10
Semi: ROMSTAD Sivert - TESTAD Thea: 11-8, 11-9, 11-8
Semi: BREIVIK Vegard - WIIK Eirik: 11-8, 11-7, 6-11, 13-11
1/4: ROMSTAD Sivert - GLØSEN Daniel A. M.: 11-3, 11-8, 11-7
1/4: BREIVIK Vegard - JOHANSEN Vilhelm W: 11-7, 11-5, 12-14, 14-12

Sjåfør
1. NYGÅRD Roar, Rana BTK
2. GULLESEN Torkjel, Herøy IL
3. REPPE Trond, Bodø BTK
3. HAMMERVOLD Siw, Kanebogen BTK

Finale: NYGÅRD Roar - GULLESEN Torkjel: 11-8, 11-8, 11-7
Semi: NYGÅRD Roar - REPPE Trond: 11-3, 11-8, 12-10
Semi: GULLESEN Torkjel - HAMMERVOLD Siw: 11-7, 11-1, 11-2

Veteran 35
1. Erik Eidesen, Tromsø BTK
2. Bjørn Lillevoll, Bodø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
3. Bjørn Skog, Saltdal BTK
5. Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5. Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK
5. Ronny Solvoll, Rana BTK
5. Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK

Finale: Erik Eidesen - Bjørn Lillevoll: 14-12, 6-11, 11-1, 11-8
Semi: Erik Eidesen - Simon Andreassen: 11-3, 11-2, 11-4
Semi: Bjørn Lillevoll - Bjørn Skog: 4-11, 11-5, 11-6, 14-12
1/4: Erik Eidesen - Sven Martin Olsen: 11-6, 12-10, 11-8
1/4: Bjørn Lillevoll - Gunnar Ingebrigtsen: 11-7, 11-2, 11-7
1/4: Simon Andreassen - Ronny Solvoll: 11-5, 9-11, 8-11, 11-6, 11-7
1/4: Bjørn Skog - Sigbjørn Skjerpen: 11-9, 11-6, 11-7

 Del denne siden på Facebook:

 Send meg artikler pr epost:

Registrer epostadresse