Resultater Nordkraftloopen 13. og 14.oktober 2012.

Bilde

Bilder fra turneringen finner dere her : http://www.fremover.no/bildeserier/article6289243.ece


Gutter/Jenter 15 Double
1;DAGSLOTH Andreas/OUHASSI Jonas, Bodø BTK
2;BREIVIK Vegard/JACOBSEN Tobias, Kanebogen BTK
3;FIGENSCHAU Aleksander/LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
3;WIIK Eirik/OLSEN William Eivik, Bodø BTK
Final;DAGSLOTH A/OUHASSI J - BREIVIK V/JACOBSEN T;11-6, 12-10, 11-9
Semi;DAGSLOTH A/OUHASSI J - FIGENSCHAU A/LARSEN J A;11-2, 11-5, 11-4
Semi;BREIVIK V/JACOBSEN T - WIIK E/OLSEN W E;11-7, 11-6, 11-6

Gutter 13
1;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
2;WIIK Eirik, Bodø BTK
3;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
3;SCHIRMER Severin, Tromsø BTK
5;SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
5;LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
Final;DAGSLOTH Andreas - WIIK Eirik;7-11, 13-11, 13-11, 11-8
Semi;DAGSLOTH Andreas - OUHASSI Jonas;11-9, 11-13, 11-3, 8-11, 12-10
Semi;WIIK Eirik - SCHIRMER Severin;4-11, 11-4, 11-5, 11-4
1/4;OUHASSI Jonas - SALAMONSEN Håvard;11-3, 11-7, 11-2
1/4;SCHIRMER Severin - LARSEN Jørgen Aleksander;11-8, 17-15, 11-7

Gutter 15
1;NILSSON Mathias, Kebne BTK
2;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
3;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3;JACOBSEN Tobias, Kanebogen BTK
5;WIIK Eirik, Bodø BTK
5;BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
5;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
Final;NILSSON Mathias - HUSVEG Eirik;11-5, 11-7, 11-7
Semi;NILSSON Mathias - DAGSLOTH Andreas;11-7, 11-8, 11-8
Semi;HUSVEG Eirik - JACOBSEN Tobias;11-5, 11-3, 11-2
1/4;NILSSON Mathias - WIIK Eirik;11-7, 11-3, 11-7
1/4;HUSVEG Eirik - BREIVIK Vegard;11-2, 11-5, 11-6
1/4;DAGSLOTH Andreas - OUHASSI Jonas;11-5, 11-9, 12-10
1/4;JACOBSEN Tobias - ROMSTAD Sivert;11-5, 9-11, 11-6, 11-2

Herrer C
1;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2;NILSSON Mathias, Kebne BTK
3;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
3;BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
5;ROVA Niklas, Kebne BTK
5;DYRKOLBOTN Odin, Tromsø BTK
5;NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
5;NORDSTRØM Anders, Kebne BTK
9;WIIK Andreas, Bodø BTK
9;ØVREGÅRD John, Bodø BTK
9;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
9;SLÅTTHOLM Stig, Saltdal Bordtennisklubb
Final;JOHANSEN Egil - NILSSON Mathias;11-8, 11-8, 11-2
Semi;JOHANSEN Egil - KRISTIANSEN Dagfinn;11-8, 11-8, 11-4
Semi;NILSSON Mathias - BRATLI Tor Arne;11-4, 11-9, 9-11, 7-11, 14-12
1/4;JOHANSEN Egil - ROVA Niklas;11-7, 11-4, 12-10
1/4;NILSSON Mathias - DYRKOLBOTN Odin;11-5, 11-7, 11-7
1/4;KRISTIANSEN Dagfinn - NORDSTRØM Pontus;11-9, 9-11, 12-10, 11-9
1/4;BRATLI Tor Arne - NORDSTRØM Anders;11-8, 11-5, 8-11, 11-7
1/8;JOHANSEN Egil - WIIK Andreas;11-8, 11-13, 6-11, 11-2, 11-5
1/8;DYRKOLBOTN Odin - ØVREGÅRD John;14-12, 11-4, 11-8
1/8;NORDSTRØM Pontus - DAGSLOTH Andreas;7-11, 11-6, 11-6, 11-5
1/8;NORDSTRØM Anders - SLÅTTHOLM Stig;11-8, 11-5, 2-11, 9-11, 11-4

Herrer Double
1;JOHANSEN Egil/TRONDSEN Stein Erik, Tromsø BTK
2;KRISTIANSEN Dagfinn/LILLEVOLL Bjørn Idar, Kanebogen BTK/Bodø BTK
3;ANDREASSEN Simon/HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
3;NORDSTRØM Pontus/NILSSON Mathias, Kebne BTK
Final;JOHANSEN E/TRONDSEN S E - KRISTIANSEN D/LILLEVOLL B I;11-2, 7-11, 11-8, 11-4
Semi;JOHANSEN E/TRONDSEN S E - ANDREASSEN S/HUSVEG E;11-5, 15-13, 11-9
Semi;KRISTIANSEN D/LILLEVOLL B I - NORDSTRØM P/NILSSON M;12-10, 11-5, 12-10

Herrer Junior
1;NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
2;NILSSON Mathias, Kebne BTK
3;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3;WIIK Eirik, Bodø BTK
5;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
5;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
5;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
5;OLSEN William Eivik, Bodø BTK
9;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
9;SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
Final;NORDSTRØM Pontus - NILSSON Mathias;8-11, 11-8, 8-11, 11-8, 12-10
Semi;NORDSTRØM Pontus - DAGSLOTH Andreas;11-6, 7-11, 11-1, 11-3
Semi;NILSSON Mathias - WIIK Eirik;11-4, 11-4, 11-5
1/4;NORDSTRØM Pontus - ROMSTAD Sivert;11-2, 14-12, 11-5
1/4;NILSSON Mathias - OUHASSI Jonas;11-2, 11-6, 11-8
1/4;DAGSLOTH Andreas - HUSVEG Eirik;9-11, 12-14, 11-6, 15-13, 11-6
1/4;WIIK Eirik - OLSEN William Eivik;13-11, 12-14, 11-6, 10-12, 11-7
1/8;DAGSLOTH Andreas - ROMSTAD Sander;11-5, 8-11, 11-7, 11-9
1/8;OLSEN William Eivik - SAGEN Sigurd;4-11, 11-8, 11-6, 11-4

Herrer Åpen
1;LILLEVOLL Bjørn Idar, Bodø BTK
2;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
3;ROVA Niklas, Kebne BTK
3;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
5;BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
5;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
5;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
5;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
Final;LILLEVOLL Bjørn Idar - KRISTIANSEN Dagfinn;11-9, 11-5, 9-11, 11-4
Semi;LILLEVOLL Bjørn Idar - ROVA Niklas;4-11, 11-5, 6-11, 12-10, 11-8
Semi;KRISTIANSEN Dagfinn - ANDREASSEN Simon;11-9, 11-8, 6-11, 11-3
1/4;LILLEVOLL Bjørn Idar - BRATLI Tor Arne;11-2, 14-12, 11-1
1/4;KRISTIANSEN Dagfinn - JOHANSEN Egil;7-11, 11-8, 11-8, 11-7
1/4;ROVA Niklas - HUSVEG Eirik;11-5, 11-4, 11-6
1/4;ANDREASSEN Simon - DAGSLOTH Andreas;14-12, 11-8, 14-12

Elite
1;TRONDSEN Stein Erik, Tromsø BTK
2;ROVA Niklas, Kebne BTK
3;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
5;WIIK Andreas, Bodø BTK
5;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5;LILLEVOLL Bjørn Idar, Bodø BTK
5;NORDSTRØM Anders, Kebne BTK
9;ØVREGÅRD John, Bodø BTK
9;NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
Final;TRONDSEN Stein Erik - ROVA Niklas;11-6, 8-11, 11-5, 11-4
Semi;TRONDSEN Stein Erik - JOHANSEN Egil;11-7, 11-7, 11-8
Semi;ROVA Niklas - ANDREASSEN Simon;10-12, 11-9, 11-6, 12-14, 11-5
1/4;TRONDSEN Stein Erik - WIIK Andreas;11-6, 11-9, 12-10
1/4;ROVA Niklas - KRISTIANSEN Dagfinn;6-11, 11-8, 11-9, 11-13, 12-10
1/4;JOHANSEN Egil - LILLEVOLL Bjørn Idar;6-11, 11-3, 11-9, 10-12, 11-6
1/4;ANDREASSEN Simon - NORDSTRØM Anders;11-4, 11-2, 13-11
1/8;JOHANSEN Egil - ØVREGÅRD John;11-5, 11-4, 11-4
1/8;KRISTIANSEN Dagfinn - NORDSTRØM Pontus;11-2, 11-4, 11-8

Herrer Eldre Junior
1;NILSEN Kristoffer, Tromsø BTK
2;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3;NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
3;NILSSON Mathias, Kebne BTK
5;SAGEN Sigurd, Kanebogen BTK
5;OLSEN William Eivik, Bodø BTK
5;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
5;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
Final;NILSEN Kristoffer - JOHANSEN Egil;11-6, 8-11, 9-11, 11-9, 11-8
Semi;NILSEN Kristoffer - NORDSTRØM Pontus;9-11, 11-7, 11-7, 11-5
Semi;JOHANSEN Egil - NILSSON Mathias;11-6, 11-7, 11-4
1/4;NILSEN Kristoffer - SAGEN Sigurd;11-8, 11-8, 11-3
1/4;JOHANSEN Egil - OLSEN William Eivik;11-2, 11-7, 11-5
1/4;NORDSTRØM Pontus - ROMSTAD Sander;11-7, 11-7, 11-8
1/4;NILSSON Mathias - HUSVEG Eirik;11-4, 11-2, 11-8

Jenter 15
1;WOLL Ingrid, Tromsø BTK
2;BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth, Bodø BTK
Final;WOLL Ingrid - BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth;11-3, 11-3, 11-4

Nybegynner 13
1;HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
2;SCHIRMER Severin, Tromsø BTK
3;FIGENSCHAU Aleksander, Tromsø BTK
3;LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
5;BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth, Bodø BTK
5;FRONTH GRAVROK Eirik, Narvik Bordtennisklubb
Final;HAMMERVOLL Magnus - SCHIRMER Severin;9-11, 11-9, 11-9, 11-7
Semi;HAMMERVOLL Magnus - FIGENSCHAU Aleksander;11-1, 11-8, 11-3
Semi;SCHIRMER Severin - LARSEN Jørgen Aleksander;7-11, 12-10, 11-5, 11-7
1/4;HAMMERVOLL Magnus - BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth;11-3, 11-3, 11-2
1/4;SCHIRMER Severin - FRONTH GRAVROK Eirik;11-3, 11-2, 11-4

Rekrutt 13
1;HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
2;SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
3;SCHIRMER Severin, Tromsø BTK
3;LARSEN Jørgen Aleksander, Tromsø BTK
5;WOLL Ingrid, Tromsø BTK
5;FRONTH GRAVROK Eirik, Narvik Bordtennisklubb
Final;HAMMERVOLL Magnus - SALAMONSEN Håvard;11-9, 11-4, 11-7
Semi;HAMMERVOLL Magnus - SCHIRMER Severin;7-11, 11-9, 12-10, 5-11, 11-3
Semi;SALAMONSEN Håvard - LARSEN Jørgen Aleksander;15-13, 11-8, 11-9
1/4;HAMMERVOLL Magnus - WOLL Ingrid;11-6, 6-11, 11-7, 11-8
1/4;LARSEN Jørgen Aleksander - FRONTH GRAVROK Eirik;11-7, 11-9, 11-5

Rekrutt 15
1;WIIK Eirik, Bodø BTK
2;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
3;OLSEN William Eivik, Bodø BTK
3;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
Final;WIIK Eirik - OUHASSI Jonas;7-11, 11-3, 8-11, 13-11, 18-16
Semi;WIIK Eirik - OLSEN William Eivik;10-12, 11-4, 9-11, 11-6, 11-4
Semi;OUHASSI Jonas - ROMSTAD Sivert;11-8, 9-11, 11-3, 10-12, 11-4

Sjåfør
1;DAGSLOTH Tore, Bodø BTK
2;DAHL Alf, Narvik Bordtennisklubb
3;WOLL Christel, Tromsø BTK
3;JOHNSEN Ronny, Bodø BTK
5;JACOBSEN Unni, Kanebogen BTK
5;OUHUASSI Anne Lise, Bodø BTK
Final;DAGSLOTH Tore - DAHL Alf;11-2, 11-4, 14-12
Semi;DAGSLOTH Tore - WOLL Christel;11-7, 11-6, 7-11, 11-8
Semi;DAHL Alf - JOHNSEN Ronny;11-8, 11-4, 11-9
1/4;DAGSLOTH Tore - JACOBSEN Unni;11-7, 11-0, 11-5
1/4;DAHL Alf - OUHUASSI Anne Lise;11-2, 11-5, 11-3

Veteran 35
1;TRONDSEN Stein Erik, Tromsø BTK
2;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
3;SLÅTTHOLM Stig, Saltdal Bordtennisklubb
3;LILLEVOLL Bjørn Idar, Bodø BTK
5;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5;NORDSTRØM Anders, Kebne BTK
5;HAMMERVOLD Trond, Kanebogen BTK
5;ROVA Niklas, Kebne BTK
Final;TRONDSEN Stein Erik - ANDREASSEN Simon;11-6, 11-6, 11-5
Semi;TRONDSEN Stein Erik - SLÅTTHOLM Stig;11-7, 11-7, 11-7
Semi;ANDREASSEN Simon - LILLEVOLL Bjørn Idar;15-13, 5-11, 13-11, 11-6
1/4;TRONDSEN Stein Erik - KRISTIANSEN Dagfinn;11-2, 11-7, 11-2
1/4;ANDREASSEN Simon - NORDSTRØM Anders;11-2, 11-6, 8-11, 11-5
1/4;SLÅTTHOLM Stig - HAMMERVOLD Trond;11-2, 11-4, 11-2
1/4;LILLEVOLL Bjørn Idar - ROVA Niklas;13-11, 11-8, 8-11, 11-9

Gutter/Jenter 11
1;BORDEVICH JOHNSEN Elisabeth, Bodø BTK
2;ANDREASSEN Joakim, Narvik Bordtennisklubb
3;NILSEN Christian, Bodø BTK

Nybegynner 9
1;ANDREASSEN Joakim, Narvik Bordtennisklubb
2;HUSVEG Julie, Narvik Bordtennisklubb
3;ANDREASSEN Solveig, Narvik Bordtennisklubb

 Del denne siden på Facebook:

 Send meg artikler pr epost:

Registrer epostadresse