Resultater Nordkraftloopen 2012

Bilde

Gutter/Jenter 15 Double
1;ANDERSEN Thomas Yttermo/BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
2;ROMSTAD Sander/RAJA-AHDE Ella, Narvik Bordtennisklubb/Rana Bordtennisklubb
3;HUSVEG Eirik/ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
3;OLSEN William Eivik/WIIK Eirik, Bodø BTK
Final;ANDERSEN T Y/BREIVIK V - ROMSTAD S/RAJA-AHDE E;11-5, 10-12, 4-11, 12-10, 11-7
Semi;ANDERSEN T Y/BREIVIK V - HUSVEG E/ROMSTAD S;8-11, 4-11, 11-6, 11-1, 11-9
Semi;ROMSTAD S/RAJA-AHDE E - OLSEN W E/WIIK E;12-10, 11-4, 12-14, 11-6

Gutter 13
1;ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
2;GRAVROK Johan Olsen, Tromsø BTK
3;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3;BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5;WIIK Eirik, Bodø BTK
5;MARTHINUSSEN Even, Bodø BTK
5;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
5;OLSEN William Eivik, Bodø BTK
9;NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
9;FIGENSCHAU Aleksander, Tromsø BTK
Final;ANDERSEN Thomas Yttermo - GRAVROK Johan Olsen;11-5, 11-5, 11-9
Semi;ANDERSEN Thomas Yttermo - DAGSLOTH Andreas;9-11, 11-4, 6-11, 11-4, 11-5
Semi;GRAVROK Johan Olsen - BREIVIK Vegard;11-9, 11-8, 11-7
1/4;ANDERSEN Thomas Yttermo - WIIK Eirik;13-11, 11-4, 11-7
1/4;GRAVROK Johan Olsen - MARTHINUSSEN Even;11-7, 11-3, 11-9
1/4;DAGSLOTH Andreas - OUHASSI Jonas;11-13, 11-8, 11-7, 11-5
1/4;BREIVIK Vegard - OLSEN William Eivik;8-11, 11-9, 9-11, 11-9, 11-2
1/8;OUHASSI Jonas - NYSTAD Tobias;11-7, 9-11, 11-6, 11-5
1/8;OLSEN William Eivik - FIGENSCHAU Aleksander;11-4, 11-3, 11-4

Gutter 15
1;SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
2;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3;ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
3;NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
5;NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
5;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
5;WIIK Eirik, Bodø BTK
5;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
9;BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
9;FIGENSCHAU Aleksander, Tromsø BTK
9;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
9;RAJA-AHDE Ella, Rana Bordtennisklubb
Final;SCHYTTE Magne - DAGSLOTH Andreas;10-12, 11-9, 11-5, 14-16, 11-8
Semi;SCHYTTE Magne - ANDERSEN Thomas Yttermo;12-10, 11-6, 11-13, 11-6
Semi;DAGSLOTH Andreas - NORDSTRØM Pontus;11-7, 11-2, 11-9
1/4;SCHYTTE Magne - NYSTAD Tobias;11-4, 11-5, 11-3
1/4;DAGSLOTH Andreas - HUSVEG Eirik;11-9, 11-5, 12-10
1/4;ANDERSEN Thomas Yttermo - WIIK Eirik;8-11, 11-5, 11-8, 11-7
1/4;NORDSTRØM Pontus - OUHASSI Jonas;7-11, 11-8, 11-4, 11-3
1/8;DAGSLOTH Andreas - BREIVIK Vegard;11-7, 11-7, 11-3
1/8;NYSTAD Tobias - FIGENSCHAU Aleksander;11-5, 10-12, 11-9, 11-6
1/8;WIIK Eirik - ROMSTAD Sander;4-11, 11-7, 11-6, 6-11, 11-4
1/8;OUHASSI Jonas - RAJA-AHDE Ella;8-11, 11-2, 15-13, 13-11

Herrer C
1;SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
2;SLÅTTHOLM Stig, Saltdal Bordtennisklubb
3;JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
3;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5;NORDSTRØM Anders, Kebne BTK
5;WIIK Andreas, Bodø BTK
5;BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
5;BRENNHAGEN Anders, B-72
9;GRAVROK Johan Olsen, Tromsø BTK
9;KONG Zhouchen, Kanebogen BTK
9;OLSEN Dag-Sture, Tromsø BTK
9;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
9;TRENGEREID Morten Sæther, B-72
9;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
Final;SKOG Bjørn - SLÅTTHOLM Stig;11-6, 12-10, 10-12, 9-11, 11-7
Semi;SKOG Bjørn - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen;11-4, 6-11, 12-10, 9-11, 11-3
Semi;SLÅTTHOLM Stig - KRISTIANSEN Dagfinn;11-5, 12-10, 11-5
1/4;SKOG Bjørn - NORDSTRØM Anders;11-7, 13-11, 7-11, 11-13, 11-8
1/4;SLÅTTHOLM Stig - WIIK Andreas;11-7, 13-11, 8-11, 11-8
1/4;JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - BRATLI Tor Arne;11-9, 13-11, 11-6
1/4;KRISTIANSEN Dagfinn - BRENNHAGEN Anders;6-11, 11-9, 11-5, 11-9
1/8;SLÅTTHOLM Stig - GRAVROK Johan Olsen;11-4, 15-13, 5-11, 11-3
1/8;JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - KONG Zhouchen;11-2, 9-11, 11-8, 10-12, 11-5
1/8;KRISTIANSEN Dagfinn - OLSEN Dag-Sture;11-7, 11-9, 11-7
1/8;NORDSTRØM Anders - JOHANSEN Egil;11-2, 13-11, 11-7
1/8;BRATLI Tor Arne - TRENGEREID Morten Sæther;11-6, 11-9, 10-12, 18-16
1/8;BRENNHAGEN Anders - HUSVEG Eirik;11-3, 5-11, 13-11, 11-5

Herrer Double
1;YU Jinyang/JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2;ANDREASSEN Simon/LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
3;SKOG Bjørn/WIIK Andreas, Saltdal Bordtennisklubb/Bodø BTK
3;EIDESEN Erik Steinnes/SÆTERMO Andreas Manuel Paasche, Tromsø BTK
Final;YU J/JOHANSEN E - ANDREASSEN S/LILLEVOLL B I;9-11, 11-8, 15-13, 12-10
Semi;YU J/JOHANSEN E - SKOG B/WIIK A;7-11, 11-9, 11-3, 11-9
Semi;ANDREASSEN S/LILLEVOLL B I - EIDESEN E S/SÆTERMO A M P;3-11, 11-6, 13-15, 11-8, 11-7

Herrer Junior
1;BRENNHAGEN Anders, B-72
2;TRENGEREID Morten Sæther, B-72
3;FLÅØIEN Jonas, B-72
3;SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
5;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
5;ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
5;NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
5;ZORZA Fabio, B-72
9;GRAVROK Johan Olsen, Tromsø BTK
9;WIIK Eirik, Bodø BTK
9;SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
9;RAJA-AHDE Ella, Rana Bordtennisklubb
9;DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
9;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
Final;Anders Brennhagen vann på WO mot Morten Sæther Trengereid
Semi;BRENNHAGEN Anders - FLÅØIEN Jonas;11-9, 11-8, 10-12, 11-8
Semi;TRENGEREID Morten Sæther - SCHYTTE Magne;11-7, 14-12, 8-11, 11-7
1/4;BRENNHAGEN Anders - ROMSTAD Sander;11-4, 11-5, 11-6
1/4;TRENGEREID Morten Sæther - ANDERSEN Thomas Yttermo;11-9, 7-11, 11-8, 11-13, 11-8
1/4;FLÅØIEN Jonas - NORDSTRØM Pontus;12-10, 7-11, 11-5, 11-4
1/4;SCHYTTE Magne - ZORZA Fabio;11-7, 11-8, 12-10
1/8;BRENNHAGEN Anders - GRAVROK Johan Olsen;11-7, 7-11, 11-0, 12-10
1/8;SCHYTTE Magne - WIIK Eirik;11-9, 11-3, 11-9
1/8;ROMSTAD Sander - SKOG Brage;11-5, 11-13, 11-5, 11-2
1/8;ANDERSEN Thomas Yttermo - RAJA-AHDE Ella;8-11, 11-9, 11-9, 11-6
1/8;NORDSTRØM Pontus - DAGSLOTH Andreas;11-6, 11-9, 11-9
1/8;ZORZA Fabio - HUSVEG Eirik;11-4, 11-8, 8-11, 11-6

Herrer Åpen
1;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2;TRENGEREID Morten Sæther, B-72
3;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
3;YU Jinyang, Tromsø BTK
5;WIIK Andreas, Bodø BTK
5;LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
5;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
5;FLÅØIEN Jonas, B-72
Final;Erik Steinnes Eidesen vann på WO mot Morten Sæther Trengereid
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon;11-7, 11-9, 11-4
Semi;TRENGEREID Morten Sæther - YU Jinyang;10-12, 11-9, 11-9, 1-11, 11-9
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - WIIK Andreas;11-4, 11-7, 11-7
1/4;TRENGEREID Morten Sæther - LILLEVOLL Bjørn Idar;13-11, 6-11, 11-5, 8-11, 12-10
1/4;ANDREASSEN Simon - JOHANSEN Egil;11-7, 11-3, 11-3
1/4;YU Jinyang - FLÅØIEN Jonas;11-8, 6-11, 11-5, 11-6

Elite
1;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
3;TRENGEREID Morten Sæther, B-72
3;YU Jinyang, Tromsø BTK
5;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5;LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
5;FLÅØIEN Jonas, B-72
5;BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
9;WIIK Andreas, Bodø BTK
9;JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
Final;EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon;11-8, 12-10, 11-7
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - TRENGEREID Morten Sæther;11-9, 11-5, 11-7
Semi;ANDREASSEN Simon - YU Jinyang;11-3, 9-11, 11-8, 11-9
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - KRISTIANSEN Dagfinn;11-7, 12-10, 11-9
1/4;ANDREASSEN Simon - LILLEVOLL Bjørn Idar;7-11, 9-11, 11-8, 12-10, 11-7
1/4;TRENGEREID Morten Sæther - FLÅØIEN Jonas;11-4, 11-5, 11-9
1/4;YU Jinyang - BRATLI Tor Arne;11-4, 11-9, 11-6
1/8;TRENGEREID Morten Sæther - WIIK Andreas;12-10, 5-11, 11-9, 11-9
1/8;LILLEVOLL Bjørn Idar - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen;11-8, 11-5, 9-11, 9-11, 11-9

Herrer Eldre Junior
1;YU Jinyang, Tromsø BTK
2;WIIK Andreas, Bodø BTK
3;JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3;TRENGEREID Morten Sæther, B-72
5;FLÅØIEN Jonas, B-72
5;ASPLUND Per Anders Åke, Rana Bordtennisklubb
5;BRENNHAGEN Anders, B-72
5;NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
Final;YU Jinyang - WIIK Andreas;8-11, 11-7, 11-9, 9-11, 11-8
Semi;YU Jinyang - JOHANSEN Egil;11-9, 12-10, 11-9
Semi;WIIK Andreas - TRENGEREID Morten Sæther;11-8, 11-9, 5-11, 7-11, 11-8
1/4;YU Jinyang - FLÅØIEN Jonas;11-6, 12-10, 7-11, 11-6
1/4;WIIK Andreas - ASPLUND Per Anders Åke;11-1, 11-3, 11-7
1/4;JOHANSEN Egil - BRENNHAGEN Anders;12-14, 9-11, 11-8, 11-7, 11-5
1/4;TRENGEREID Morten Sæther - NORDSTRØM Pontus;7-11, 11-8, 11-7, 11-8

Nybegynner 15
1;NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
2;SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
3;HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
3;FIGENSCHAU Aleksander, Tromsø BTK
Final;NYSTAD Tobias - SALAMONSEN Håvard;12-10, 11-5, 7-11, 10-12, 11-7
Semi;NYSTAD Tobias - HAMMERVOLL Magnus;11-4, 14-12, 11-9
Semi;SALAMONSEN Håvard - FIGENSCHAU Aleksander;11-6, 11-9, 11-5

Rekrutt 13
1;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
2;OLSEN William Eivik, Bodø BTK
3;WOLL Ingrid, Tromsø BTK
3;NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
5;MARTHINUSSEN Even, Bodø BTK
5;SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
Final;ROMSTAD Sivert - OLSEN William Eivik;11-8, 5-11, 9-11, 14-12, 11-7
Semi;ROMSTAD Sivert - WOLL Ingrid;11-4, 11-4, 11-6
Semi;OLSEN William Eivik - NYSTAD Tobias;11-5, 12-10, 11-5
1/4;OLSEN William Eivik - MARTHINUSSEN Even;11-7, 11-7, 11-4
1/4;WOLL Ingrid - SALAMONSEN Håvard;11-6, 11-9, 2-11, 8-11, 11-8

Rekrutt 15
1;SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
2;OUHASSI Jonas, Bodø BTK
3;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
3;BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
Final;SKOG Brage - OUHASSI Jonas;5-11, 5-11, 11-9, 11-5, 12-10
Semi;SKOG Brage - ROMSTAD Sander;11-7, 13-11, 11-7
Semi;OUHASSI Jonas - BREIVIK Vegard;11-7, 11-9, 11-9

Sjåfør
1;HENRIKSEN Svein Gunnar, Narvik Bordtennisklubb
2;HAMMERVOLL Trond, Kanebogen BTK
3;SAGEN Øystein, Kanebogen BTK
3;SKRAMSTAD Helge, Kanebogen BTK
5;DAGSLOTH Tore, Bodø BTK
5;ANDERSEN Stig, Kanebogen BTK
Final;HENRIKSEN Svein Gunnar - HAMMERVOLL Trond;11-4, 11-7, 11-9
Semi;HENRIKSEN Svein Gunnar - SAGEN Øystein;11-6, 11-6, 11-2
Semi;HAMMERVOLL Trond - SKRAMSTAD Helge;11-8, 11-2, 11-4
1/4;HAMMERVOLL Trond - DAGSLOTH Tore;12-10, 11-3, 7-11, 11-7
1/4;SAGEN Øystein - ANDERSEN Stig;11-8, 11-8, 7-11, 12-10

Veteran 35
1;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2;LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
3;SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
3;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5;SLÅTTHOLM Stig, Saltdal Bordtennisklubb
5;JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5;NORDSTRØM Anders, Kebne BTK
5;JOHNSEN Jan Eivind, Narvik Bordtennisklubb
Final;EIDESEN Erik Steinnes - LILLEVOLL Bjørn Idar;11-3, 11-9, 11-8
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - SKOG Bjørn;7-11, 11-9, 11-9, 11-8
Semi;LILLEVOLL Bjørn Idar - KRISTIANSEN Dagfinn;11-4, 11-3, 11-3
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - SLÅTTHOLM Stig;11-7, 14-12, 7-11, 11-8
1/4;LILLEVOLL Bjørn Idar - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen;11-7, 4-11, 10-12, 11-2, 11-2
1/4;SKOG Bjørn - NORDSTRØM Anders;11-7, 15-13, 13-11
1/4;KRISTIANSEN Dagfinn - JOHNSEN Jan Eivind;11-9, 9-11, 6-11, 11-6, 11-5

Nybegynner 9
1;ANDREASSEN Joakim, Narvik Bordtennisklubb
2;HUSVEG Julie, Narvik Bordtennisklubb
3;ANDREASSEN Solveig, Narvik Bordtennisklubb

Nybegynner 9- 2
1;ANDREASSEN Joakim, Narvik Bordtennisklubb
2;HUSVEG Julie, Narvik Bordtennisklubb
3;ANDREASSEN Solveig, Narvik Bordtennisklubb

 Del denne siden på Facebook:

 Send meg artikler pr epost:

Registrer epostadresse