Resultater Nordkraftloopen 2011

Bilde

Narvik fikk ikke så mange klasseseiere som vi håpet på , men mange fine resultater allikevel.
Eirik Husveg spilte veldig bra i hele turneringen og vant Rekrutt 13 og fikk en meget bra 3.plass i gutter 15.
Sander og Martin fikk 5. plasser i rekrutt 15.
Isak og Sander klarte 3.plass i G/J double.
Sivert fikk en fin 5.plass i gutter 15.
Simon tapte veteranfinalen og var med på tap i doublefinalen sammen med Bjørn.
Ellers fikk vi 3.plasser i veteran(Bjørn), Elite (simon), Hr.B (Bjørn og Simon)og hr.C (Tor Arne).
Det var ei vellykket turnering arrangementsmessig og tilbakemeldingene var gode.
Uheldig at turneringa var midtt i vinterferien for Troms og Nordland, men dette var den eneste ledige helga i Ankeneshallen.
Til neste år skal vi prøve å legge turneringen i slutten av april slik at flest mulig kan delta.
Kebnekaise har allerede signalisert at de kommer med flere spillere...
Tilslutt må vi takke alle foreldre og spillere som hjalp til på et eller annet vis under turneringen.
Bilder fra turneringen finner dere her : http://www.flickr.com/photos/31360510@N08/

Rekrutt 13
1;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
2;SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
3;STEFFENSEN Bendik R., Saltdal Bordtennisklubb
4;BREIVIK Vegard, Kanebogen Bordtennisklubb
5;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
6;BERNTSEN Lukas, Narvik Bordtennisklubb
7;OLSEN William Eivik, Bodø BTK

Rekrutt 15
1;SKOG Jonas, Saltdal Bordtennisklubb
2;INGEBRIGTSEN Mikael, Rana Bordtennisklubb
3;JACOBSEN Tobias, Kanebogen Bordtennisklubb
3;WIIK Eirik, Bodø BTK
5;OHUASSI Jonas, Bodø BTK
5;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
5;SODOMA Martin, Narvik Bordtennisklubb
5;ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen Bordtennisklubb
9;BERNTSEN Isak, Narvik Bordtennisklubb
9;HOKLAND Fredrick, Kanebogen Bordtennisklubb
Final;SKOG Jonas - INGEBRIGTSEN Mikael;11-6, 11-4, 14-12
Semi;SKOG Jonas - JACOBSEN Tobias;11-6, 8-11, 6-11, 12-10, 11-5
Semi;INGEBRIGTSEN Mikael - WIIK Eirik;11-2, 4-11, 12-10, 7-11, 11-8
1/4;SKOG Jonas - OHUASSI Jonas;11-7, 11-3, 11-7
1/4;INGEBRIGTSEN Mikael - ROMSTAD Sander;11-5, 3-11, 9-11, 11-5, 11-4
1/4;JACOBSEN Tobias - SODOMA Martin;11-7, 11-4, 11-9
1/4;WIIK Eirik - ANDERSEN Thomas Yttermo;2-11, 11-8, 11-7, 11-8
1/8;OHUASSI Jonas - BERNTSEN Isak;8-11, 11-8, 12-10, 11-7
1/8;ROMSTAD Sander - HOKLAND Fredrick;11-2, 9-11, 11-3, 11-3

Gutter/Jenter 11
1;INGEBRIGTSEN Mikael, Rana Bordtennisklubb
2;OHUASSI Jonas, Bodø BTK
3;WIIK Eirik, Bodø BTK
4;BERNTSEN Lukas, Narvik Bordtennisklubb
5;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb

Jenter 15
1;JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal Bordtennisklubb
2;KRISTIANSEN Leona, Saltdal Bordtennisklubb
3;ØIEN Renathe, Saltdal Bordtennisklubb

Gutter/Jenter double
1;JACOBSEN Tobias/ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen Bordtennisklubb
2;INGEBRIGTSEN Mikael/SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
3;BERNTSEN Isak/ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
3;JOHANSEN Christina Schønning/SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
Final;JACOBSEN T - INGEBRIGTSEN M;11-2, 10-12, 11-7, 7-11, 11-9
Semi;JACOBSEN T - BERNTSEN I;11-6, 12-10, 11-6
Semi;INGEBRIGTSEN M - JOHANSEN C S;11-9, 11-8, 11-9

Gutter 13
1;JACOBSEN Tobias, Kanebogen Bordtennisklubb
2;INGEBRIGTSEN Mikael, Rana Bordtennisklubb
3;ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen Bordtennisklubb
3;HOKLAND Fredrick, Kanebogen Bordtennisklubb
5;OLSEN William Eivik, Bodø BTK
5;OHUASSI Jonas, Bodø BTK
5;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
5;SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
Final;JACOBSEN Tobias - INGEBRIGTSEN Mikael;11-9, 11-6, 5-11, 11-8
Semi;JACOBSEN Tobias - ANDERSEN Thomas Yttermo;3-11, 11-7, 11-5, 13-11
Semi;INGEBRIGTSEN Mikael - HOKLAND Fredrick;8-11, 11-8, 11-3, 11-7
1/4;JACOBSEN Tobias - OLSEN William Eivik;11-6, 17-15, 13-11
1/4;INGEBRIGTSEN Mikael - OHUASSI Jonas;11-8, 11-9, 8-11, 13-11
1/4;ANDERSEN Thomas Yttermo - ROMSTAD Sivert;11-4, 11-4, 14-12
1/4;HOKLAND Fredrick - SKOG Brage;7-11, 11-8, 11-9, 11-2

Gutter 15
1;SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
2;SKOG Jonas, Saltdal Bordtennisklubb
3;JACOBSEN Tobias, Kanebogen Bordtennisklubb
3;HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
5;NOREN Adrian, Saltdal Bordtennisklubb
5;INGEBRIGTSEN Mikael, Rana Bordtennisklubb
5;ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
5;ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen Bordtennisklubb
9;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
9;JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal Bordtennisklubb
9;HOKLAND Fredrick, Kanebogen Bordtennisklubb
9;SODOMA Martin, Narvik Bordtennisklubb
Final;SCHYTTE Magne - SKOG Jonas;11-6, 12-10, 11-7
Semi;SCHYTTE Magne - JACOBSEN Tobias;11-5, 9-11, 11-7, 4-11, 11-9
Semi;SKOG Jonas - HUSVEG Eirik;11-5, 8-11, 11-3, 11-5
1/4;SCHYTTE Magne - NOREN Adrian;5-11, 11-6, 11-2, 11-5
1/4;SKOG Jonas - INGEBRIGTSEN Mikael;11-9, 11-8, 11-9
1/4;JACOBSEN Tobias - ROMSTAD Sivert;11-2, 11-6, 11-5
1/4;HUSVEG Eirik - ANDERSEN Thomas Yttermo;11-4, 3-11, 11-7, 8-11, 13-11
1/8;SKOG Jonas - ROMSTAD Sander;11-8, 10-12, 9-11, 11-7, 11-2
1/8;HUSVEG Eirik - JOHANSEN Christina Schønning;9-11, 10-12, 11-8, 11-8, 11-7
1/8;NOREN Adrian - HOKLAND Fredrick;9-11, 6-11, 11-8, 11-9, 11-5
1/8;ROMSTAD Sivert - SODOMA Martin;4-11, 11-9, 11-7, 11-9

Herrer Double
1;EIDESEN Erik Steinnes/YU Jinyang, Tromsø BTK
2;ANDREASSEN Simon/LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
3;BRATLI Tor Arne/BRUNSVIK Inge, Narvik Bordtennisklubb/Herøy IL
3;HARNESK Jonathan/OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
Final;EIDESEN E S - ANDREASSEN S;7-11, 12-10, 10-12, 11-3, 11-6
Semi;EIDESEN E S - BRATLI T A;11-7, 11-9, 8-11, 9-11, 11-6
Semi;ANDREASSEN S - HARNESK J;11-7, 11-8, 11-7

Herrer B
1;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2;YU Jinyang, Tromsø BTK
3;LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
3;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
5;SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
5;BRUNSVIK Inge, Herøy IL
5;OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
5; SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK
Final;EIDESEN Erik Steinnes - YU Jinyang;11-5, 11-7, 11-7
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - LILLEVOLL Bjørn Idar;11-6, 11-8, 11-7
Semi;YU Jinyang - ANDREASSEN Simon;12-10, 11-9, 4-11, 11-8
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - SKOG Bjørn;11-7, 11-6, 11-2
1/4;YU Jinyang - BRUNSVIK Inge;11-8, 11-13, 11-7, 11-6
1/4;LILLEVOLL Bjørn Idar - OLSSON Sebastian;13-11, 11-6, 11-7
1/4;ANDREASSEN Simon - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn;11-9, 11-8, 11-9

Herrer C
1;SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
2;WIIK Andreas, Bodø BTK
3;BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
3;ØVREGÅRD John, Bodø BTK
5;ASPLUND Per Anders Åke, Rana Bordtennisklubb
5; SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK
5;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen Bordtennisklubb
5;BRUNSVIK Inge, Herøy IL
9;LEWITAN-STÅLNACKE Jack, Kebnekaise BTK
9;JOHNSEN Jan Eivind, Narvik Bordtennisklubb
Final;SKOG Bjørn - WIIK Andreas;8-11, 12-10, 11-8, 11-8
Semi;SKOG Bjørn - BRATLI Tor Arne;11-5, 11-7, 11-7
Semi;WIIK Andreas - ØVREGÅRD John;11-5, 11-5, 11-7
1/4;SKOG Bjørn - ASPLUND Per Anders Åke;11-8, 11-5, 11-6
1/4;WIIK Andreas - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn;11-8, 11-6, 11-3
1/4;BRATLI Tor Arne - KRISTIANSEN Dagfinn;11-8, 4-11, 12-10, 7-11, 14-12
1/4;ØVREGÅRD John - BRUNSVIK Inge;13-11, 11-9, 11-8
1/8;BRATLI Tor Arne - LEWITAN-STÅLNACKE Jack;8-11, 11-5, 11-7, 11-3
1/8;ØVREGÅRD John - JOHNSEN Jan Eivind;12-14, 7-11, 11-6, 11-4, 12-10

Herrer Elite
1;OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
2;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
3;YU Jinyang, Tromsø BTK
3;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
5;LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
5;BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
5;KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen Bordtennisklubb
5; SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK
9;SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
9;WIIK Andreas, Bodø BTK
Final;OLSSON Sebastian - EIDESEN Erik Steinnes;11-9, 8-11, 4-11, 13-11, 11-4
Semi;OLSSON Sebastian - YU Jinyang;11-4, 7-11, 11-7, 7-11, 11-9
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon;5-11, 11-5, 11-5, 11-9
1/4;OLSSON Sebastian - LILLEVOLL Bjørn Idar;5-11, 11-9, 5-11, 11-4, 11-8
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - BRATLI Tor Arne;11-1, 11-6, 11-5
1/4;YU Jinyang - KRISTIANSEN Dagfinn;10-12, 5-11, 11-5, 11-6, 11-6
1/4;ANDREASSEN Simon - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn;11-5, 11-8, 11-7
1/8;OLSSON Sebastian - SKOG Bjørn;7-11, 13-15, 12-10, 11-7, 11-4
1/8; SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn - WIIK Andreas;11-8, 6-11, 11-6, 12-10

Herrer Eldre Junior
1;YU Jinyang, Tromsø BTK
2;WIIK Andreas, Bodø BTK
3;OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
3;TYNI-BOGDANOFF Johan, Kebnekaise BTK
5;HARNESK Jonathan, Kebnekaise BTK
5;LEWITAN-STÅLNACKE Jack, Kebnekaise BTK
5;VAJSTEDT Martin, Kebnekaise BTK
5;SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
Final;YU Jinyang - WIIK Andreas;12-10, 12-10, 5-11, 11-4
Semi;YU Jinyang - OLSSON Sebastian;10-12, 7-11, 11-7, 12-10, 11-6
Semi;WIIK Andreas - TYNI-BOGDANOFF Johan;11-6, 11-4, 11-6
1/4;YU Jinyang - HARNESK Jonathan;11-4, 11-8, 6-11, 15-17, 11-6
1/4;WIIK Andreas - LEWITAN-STÅLNACKE Jack;11-4, 9-11, 11-5, 11-9
1/4;OLSSON Sebastian - VAJSTEDT Martin;13-15, 11-6, 14-12, 11-9
1/4;TYNI-BOGDANOFF Johan - SCHYTTE Magne;1-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-6

Herrer Junior
1;OLSSON Sebastian, Kebnekaise BTK
2;VAJSTEDT Martin, Kebnekaise BTK
3;SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
3;GJELLE Maja Haugen, Kanebogen Bordtennisklubb
5;HARNESK Jonathan, Kebnekaise BTK
5;LEWITAN-STÅLNACKE Jack, Kebnekaise BTK
5;TYNI-BOGDANOFF Johan, Kebnekaise BTK
5;ASPLUND Per Anders Åke, Rana Bordtennisklubb
9;NOREN Adrian, Saltdal Bordtennisklubb
9;SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
9;ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen Bordtennisklubb
9;ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
Final;OLSSON Sebastian - VAJSTEDT Martin;11-8, 11-7, 9-11, 11-7
Semi;OLSSON Sebastian - SCHYTTE Magne;11-6, 11-8, 12-10
Semi;VAJSTEDT Martin - GJELLE Maja Haugen;11-8, 11-7, 11-4
1/4;OLSSON Sebastian - HARNESK Jonathan;11-9, 11-9, 11-6
1/4;VAJSTEDT Martin - LEWITAN-STÅLNACKE Jack;11-4, 11-5, 11-9
1/4;SCHYTTE Magne - TYNI-BOGDANOFF Johan;8-11, 7-11, 11-6, 11-9, 11-2
1/4;GJELLE Maja Haugen - ASPLUND Per Anders Åke;11-9, 8-11, 11-7, 11-8
1/8;HARNESK Jonathan - NOREN Adrian;11-5, 11-6, 11-4
1/8;LEWITAN-STÅLNACKE Jack - SKOG Brage;11-6, 11-5, 14-12
1/8;TYNI-BOGDANOFF Johan - ANDERSEN Thomas Yttermo;11-4, 13-11, 11-9
1/8;ASPLUND Per Anders Åke - ROMSTAD Sander;11-4, 7-11, 11-9, 11-7

Veteran 35
1;EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2;ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
3;LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
3;SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
5;BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
5; SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn, Bodø BTK
5;INGEBRIGTSEN Gunnar, Rana Bordtennisklubb
5;BRUNSVIK Inge, Herøy IL
Final;EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon;11-4, 11-9, 11-6
Semi;EIDESEN Erik Steinnes - LILLEVOLL Bjørn Idar;11-6, 11-7, 12-10
Semi;ANDREASSEN Simon - SKOG Bjørn;11-9, 9-11, 11-6, 11-7
1/4;EIDESEN Erik Steinnes - BRATLI Tor Arne;11-8, 11-5, 11-5
1/4;ANDREASSEN Simon - SKJERPEN JOHANSEN Sigbjørn;11-7, 8-11, 11-8, 11-8
1/4;LILLEVOLL Bjørn Idar - INGEBRIGTSEN Gunnar;11-7, 9-11, 11-7, 11-4
1/4;SKOG Bjørn - BRUNSVIK Inge;11-5, 12-10, 11-7

Damer Junior
1;JOHANSEN Christina Schønning, Saltdal Bordtennisklubb
2;ØIEN Renathe, Saltdal Bordtennisklubb
3;KRISTIANSEN Leona, Saltdal Bordtennisklubb

 Del denne siden på Facebook:

 Send meg artikler pr epost:

Registrer epostadresse