Resultater regionscup 1 i Ankeneshallen.

Bilde

Narviks deltagere stod for flere fine prestasjoner i den første regionscupen ( av 3) denne sesongen.
2 klasseseiere ble det.
Simon vant veteranklassen, mens Sivert vant den yngste klassen gutter/jenter 9.
Bildet til høyre er av Sivert.
Ellers var det flere gode resultater av våre som dere kan se under.
Bla fikk Sander 2.plass i rekrutt 15.
Sander og Isak fikk også 2.plass i gutter/jenter 15 double.
Bjørn fikk 3.plass i herrer åpen, Lukas fikk 3.plass i gutter/jenter 9 mens Simon fikk 3.plass i herrer B.

Gutter/Jenter 9 (6 deltakere)
1. Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
2. Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
3. Lukas Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
3. Ask Solvoll, Rana Bordtennisklubb
5. Olve Solvoll, Rana Bordtennisklubb
5. Helene Kristoffersen, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Sivert Romstad - Mikael Ingebrigtsen: 11-6, 14-12, 7-11, 3-11, 11-8
Semi: Sivert Romstad - Lukas Berntsen: 11-9, 11-7, 11-6
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Ask Solvoll: 11-8, 12-10, 11-1
1/4: Sivert Romstad - Olve Solvoll: 11-8, 11-6, 14-12
1/4: Ask Solvoll - Helene Kristoffersen: 11-5, 11-3, 11-6

Damer junior (8 deltakere)
1. Christina Schønning Johansen, Saltdal Bordtennisklubb
2. Marte Jacobsen, Rana Bordtennisklubb
3. Leona Kristiansen, Saltdal Bordtennisklubb
3. Lise Grande, Herøy IL

Finale: Christina Schønning Johansen - Marte Jacobsen: 12-14, 9-11, 11-4, 15-13, 11-5
Semi: Christina Schønning Johansen - Leona Kristiansen: 11-5, 11-8, 11-8
Semi: Marte Jacobsen - Lise Grande: 11-8, 11-8, 11-9


Gutter/Jenter double (16 par)
1. Jøran Høgseth/Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
2. Sander Romstad/Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
3. Eirik Wiik/Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Ole Johnny Grande/Bond Tangonsak, Herøy IL

Finale: Høgseth/Schytte - Romstad/Berntsen: 11-9, 9-11, 11-8, 11-13, 11-8
Semi: Høgseth/Schytte - Wiik/Dagsloth: 11-4, 11-5, 11-3
Semi: Romstad/Berntsen - Grande/Tangonsak: 11-4, 11-3, 11-9

Gutter 11 (11 deltakere)
1. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (44 p)
2. Eirik Wiik, Bodø BTK (33 p)
3. Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb (22 p)
3. Jonas Ohuassi, Bodø BTK (22 p)
5. Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
5. Olve Solvoll, Rana Bordtennisklubb

Finale: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik: 11-2, 11-9, 11-3
Semi: Andreas Dagsloth - Mikael Ingebrigtsen: 13-11, 11-9, 11-7
Semi: Eirik Wiik - Jonas Ohuassi: 11-7, 11-6, 11-1
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Sivert Romstad: 11-5, 11-2, 10-12, 11-8
1/4: Jonas Ohuassi - Olve Solvoll: 11-7, 11-6, 11-8

Gutter 13 (20 deltakere)
1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (80 p)
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (60 p)
3. Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb (40 p)
3. Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb (40 p)
5. Brage Skog, Saltdal Bordtennisklubb (20 p)
5. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen Bordtennisklubb (20 p)
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen Bordtennisklubb (20 p)
5. Eirik Wiik, Bodø BTK (20 p)
9. Eirik Husveg, Narvik Bordtennisklubb
9. Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth: 11-3, 11-7, 7-11, 11-5
Semi: Maja Haugen Gjelle - Fredrick Hokland: 11-3, 11-3, 13-11
Semi: Andreas Dagsloth - Tobias Jacobsen: 9-11, 11-8, 11-7, 8-11, 11-8
1/4: Maja Haugen Gjelle - Brage Skog: 11-4, 11-6, 11-3
1/4: Andreas Dagsloth - Adrian Antonsen Fuglesang: 11-5, 11-6, 11-7
1/4: Fredrick Hokland - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 13-15, 11-8, 11-9
1/4: Tobias Jacobsen - Eirik Wiik: 11-9, 11-2, 11-4
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Eirik Husveg: 12-14, 11-3, 11-6, 11-7
1/8: Eirik Wiik - Sivert Romstad: 11-2, 7-11, 11-9, 11-8

Gutter 15 (39 deltakere)
1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (136 p)
2. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (117 p)
3. Jonas Skog, Saltdal Bordtennisklubb (78 p)
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (78 p)
5. Oddmund Varem Aardal, Saltdal Bordtennisklubb (39 p)
5. Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb (39 p)
5. Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb (39 p)
5. Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb (39 p)
9. Kjell Kristian Kvarsnes, Saltdal Bordtennisklubb (19,5 p)
9. Bond Tangonsak, Herøy IL (19,5 p)
9. Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb (19,5 p)
9. Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb (19,5 p)
9. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb (19,5 p)
9. Halle Saupstad, Kanebogen Bordtennisklubb (19,5 p)
9. Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb (19,5 p)
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen Bordtennisklubb (19,5 p)

Finale: Maja Haugen Gjelle - Johan Sokrates Wind: 11-7, 6-11, 6-11, 11-6, 11-6
Semi: Maja Haugen Gjelle - Jonas Skog: 11-3, 11-6, 8-11, 11-3
Semi: Johan Sokrates Wind - Andreas Dagsloth: 11-6, 12-10, 6-11, 11-5
1/4: Maja Haugen Gjelle - Oddmund Varem Aardal: 11-4, 11-7, 11-7
1/4: Johan Sokrates Wind - Tobias Jacobsen: 11-6, 11-3, 11-9
1/4: Jonas Skog - Fredrick Hokland: 11-6, 11-1, 11-9
1/4: Andreas Dagsloth - Magne Schytte: 14-16, 9-11, 13-11, 11-6, 11-6
1/8: Maja Haugen Gjelle - Kjell Kristian Kvarsnes: 11-2, 11-8, 11-5
1/8: Johan Sokrates Wind - Bond Tangonsak: 11-5, 11-5, 11-7
1/8: Jonas Skog - Sander Romstad: 9-11, 1-11, 11-5, 11-1, 11-3
1/8: Andreas Dagsloth - Ella Raja-ahde: 11-3, 11-4, 10-12, 11-9
1/8: Oddmund Varem Aardal - Martin Sodoma: 11-8, 2-11, 14-12, 8-11, 11-6
1/8: Tobias Jacobsen - Halle Saupstad: 11-6, 13-11, 8-11, 9-11, 11-8
1/8: Fredrick Hokland - Isak Berntsen: 11-9, 9-11, 11-1, 11-9
1/8: Magne Schytte - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 11-8, 12-10

Herrer B (26 deltakere)
1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
3. Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb
5. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Gunnar Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Jinyang Yu: 13-11, 8-11, 11-3, 11-6
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Simon Andreassen: 10-12, 11-9, 9-11, 11-1, 11-5
Semi: Jinyang Yu - Bjørn Skog: 11-8, 7-11, 11-8, 11-7
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Egil Johansen: 11-13, 11-5, 11-3, 11-6
1/4: Jinyang Yu - Gunnar Ingebrigtsen: 11-6, 11-2, 11-6
1/4: Simon Andreassen - Andreas Wiik: 11-3, 11-0, 8-11, 11-4
1/4: Bjørn Skog - Bjørn Idar Lillevoll: 5-11, 11-9, 11-3, 12-10

Herrer C (24 deltakere)
1. Inge Brunsvik, Herøy IL
2. Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb
3. Egil Johansen, Tromsø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5. Zhouchen Kong, Narvik Bordtennisklubb
5. Gunnar Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
9. Erlend Sjåvik, Herøy IL
9. Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
9. Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb
9. Per Asplund, Rana Bordtennisklubb

Finale: Inge Brunsvik - Bjørn Skog: 15-13, 11-5, 12-10
Semi: Inge Brunsvik - Egil Johansen: 11-7, 11-5, 11-5
Semi: Bjørn Skog - Andreas Wiik: 11-6, 11-5, 11-8
1/4: Inge Brunsvik - Odin Dyrkolbotn: 11-4, 11-6, 11-4
1/4: Bjørn Skog - Zhouchen Kong: 11-13, 11-4, 11-7, 11-8
1/4: Egil Johansen - Gunnar Ingebrigtsen: 11-7, 11-9, 11-5
1/4: Andreas Wiik - Bjørn Idar Lillevoll: 12-10, 3-11, 11-4, 11-9
1/8: Andreas Wiik - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-7, 11-7
1/8: Odin Dyrkolbotn - Tor Arne Bratli: 13-11, 6-11, 11-9, 7-11, 11-9
1/8: Zhouchen Kong - Ronny Solvoll: 11-6, 11-4, 11-2
1/8: Gunnar Ingebrigtsen - Per Asplund: 11-3, 9-11, 11-6, 11-8

Herrer double (13 par)
1. Erik Steinnes Eidesen/Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
2. Egil Johansen/Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll/Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
3. Andreas Wiik/Morten Wiik, Bodø BTK

Finale: Eidesen/Nilsen - Johansen/Yu: 11-6, 11-5, 11-9
Semi: Eidesen/Nilsen - Lillevoll/Andreassen: 12-10, 11-6, 11-7
Semi: Johansen/Yu - Wiik/Wiik: 9-11, 11-3, 10-12, 11-4, 11-7

Herrer eldre junior (16 deltakere)
1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (64 p)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (48 p)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (32 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (32 p)
5. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (16 p)
5. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (16 p)
5. Per Asplund, Rana Bordtennisklubb (16 p)
5. Anders Ritland, Tromsø BTK (16 p)

Finale: Jinyang Yu - Egil Johansen: 10-12, 11-5, 11-7, 11-2
Semi: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 11-5, 11-5, 11-8
Semi: Egil Johansen - Morten Wiik: 11-8, 11-7, 11-2
1/4: Jinyang Yu - Thomas Dagsloth: 11-2, 11-3, 11-4
1/4: Egil Johansen - Kristoffer Nilsen: 11-6, 8-11, 11-9, 11-9
1/4: Andreas Wiik - Per Asplund: 11-8, 11-5, 11-4
1/4: Morten Wiik - Anders Ritland: 13-11, 11-6, 9-11, 11-7

Herrer Junior (30 deltakere)
1. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (120 p)
2. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (90 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (60 p)
3. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (60 p)
5. Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb (30 p)
5. Thomas Dagsloth, Bodø BTK (30 p)
5. Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb (30 p)
5. Per Asplund, Rana Bordtennisklubb (30 p)
9. Tobias K. Berger, Tromsø BTK
9. Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Halle Saupstad, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
9. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Jonas Skog, Saltdal Bordtennisklubb

Finale: Maja Haugen Gjelle - Kristoffer Nilsen: 5-11, 11-5, 11-6, 7-11, 11-7
Semi: Maja Haugen Gjelle - Morten Wiik: 12-10, 11-9, 7-11, 11-7
Semi: Kristoffer Nilsen - Johan Sokrates Wind: 4-11, 11-8, 11-5, 13-11
1/4: Maja Haugen Gjelle - Sander Romstad: 11-8, 9-11, 11-6, 11-9
1/4: Kristoffer Nilsen - Thomas Dagsloth: 11-9, 8-11, 11-5, 11-7
1/4: Morten Wiik - Magne Schytte: 11-0, 11-3, 13-15, 6-11, 11-7
1/4: Johan Sokrates Wind - Per Asplund: 11-3, 11-7, 10-12, 11-9
1/8: Maja Haugen Gjelle - Tobias K. Berger: 11-9, 6-11, 11-9, 11-8
1/8: Kristoffer Nilsen - Tobias Jacobsen: 11-6, 11-1, 11-3
1/8: Morten Wiik - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 11-7, 11-6
1/8: Johan Sokrates Wind - Lars Haugen Gjelle: 13-11, 11-5, 11-5
1/8: Sander Romstad - Halle Saupstad: 11-4, 11-8, 11-8
1/8: Thomas Dagsloth - Ella Raja-ahde: 11-6, 11-7, 11-6
1/8: Magne Schytte - Adrian Antonsen Fuglesang: 11-3, 11-7, 11-8
1/8: Per Asplund - Jonas Skog: 11-8, 11-5, 11-6

Herrer åpen (30 deltakere)
1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK (120 p)
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK (90 p)
3. Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb (60 p)
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb (60 p)
5. Erlend Sjåvik, Herøy IL (30 p)
5. Andreas Wiik, Bodø BTK (30 p)
5. Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb (30 p)
5. Arnt Roald Kristoffersen, Narvik Bordtennisklubb (30 p)
9. Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb (15 p)
9. Jan Eivind Johnsen, Narvik Bordtennisklubb (15 p)
9. Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb (15 p)
9. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (15 p)
9. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (15 p)
9. Zhouchen Kong, Narvik Bordtennisklubb (15 p)
9. Egil Johansen, Tromsø BTK (15 p)
9. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK (15 p)

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Jinyang Yu: 11-6, 10-12, 11-7, 11-7
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Skog: 11-7, 4-11, 11-6, 11-6
Semi: Jinyang Yu - Bjørn Idar Lillevoll: 11-6, 15-13, 12-10
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-5, 11-6
1/4: Jinyang Yu - Andreas Wiik: 6-11, 7-11, 11-4, 11-5, 11-3
1/4: Bjørn Skog - Simon Andreassen: 11-8, 7-11, 12-10, 11-7
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Arnt Roald Kristoffersen: 11-5, 12-10, 11-9
1/8: Erik Steinnes Eidesen - Ronny Solvoll: 11-4, 13-11, 12-10
1/8: Jinyang Yu - Jan Eivind Johnsen: 11-4, 12-10, 11-4
1/8: Bjørn Skog - Magne Schytte: 11-5, 11-2, 11-4
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Johan Sokrates Wind: 11-5, 11-5, 11-2
1/8: Erlend Sjåvik - Kristoffer Nilsen: 15-13, 11-9, 5-11, 11-13, 11-9
1/8: Andreas Wiik - Zhouchen Kong: 12-10, 7-11, 11-9, 11-6
1/8: Simon Andreassen - Egil Johansen: 11-4, 11-7, 8-11, 11-7
1/8: Arnt Roald Kristoffersen - Odin Dyrkolbotn: 10-12, 11-6, 11-9, 2-11, 11-9

Jenter 15 (7 deltakere)
1. Christina Schønning Johansen, Saltdal Bordtennisklubb
2. Renathe Øien, Saltdal Bordtennisklubb
3. Leona Kristiansen, Saltdal Bordtennisklubb
3. Stine-Mari Wikberg, Saltdal Bordtennisklubb

Finale: Christina Schønning Johansen - Renathe Øien: 11-3, 15-13, 11-5
Semi: Christina Schønning Johansen - Leona Kristiansen: 11-3, 11-4, 11-5
Semi: Renathe Øien - Stine-Mari Wikberg: 11-2, 8-11, 11-8, 11-7

Rekrutt 13 (16 deltakere)
1. Adrian Antonsen Fuglesang, Kanebogen Bordtennisklubb
2. Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
3. Brage Skog, Saltdal Bordtennisklubb
3. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Bendik Steffensen, Saltdal Bordtennisklubb
5. Martin Stokvold Johnsen, Narvik Bordtennisklubb
5. Lukas Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
5. Eirik Husveg, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Adrian Antonsen Fuglesang - Mikael Ingebrigtsen: 11-7, 5-11, 4-11, 11-9, 11-5
Semi: Adrian Antonsen Fuglesang - Brage Skog: 11-9, 11-6, 11-6
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Eirik Wiik: 14-16, 11-6, 11-5, 5-11, 11-8
1/4: Adrian Antonsen Fuglesang - Bendik Steffensen: 13-11, 11-6, 11-6
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Martin Stokvold Johnsen: 11-5, 11-8, 11-1
1/4: Brage Skog - Lukas Berntsen: 11-2, 13-15, 12-10, 11-6
1/4: Eirik Wiik - Eirik Husveg: 11-9, 9-11, 11-7, 11-4

Rekrutt 15 (26 deltakere)
1. Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb
2. Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Jonas Skog, Saltdal Bordtennisklubb
5. Jøran Høgseth, Rana Bordtennisklubb
5. Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
5. Ole Johnny Grande, Herøy IL
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Vegard Paulsen Særen, Saltdal Bordtennisklubb
9. Christina Schønning Johansen, Saltdal Bordtennisklubb
9. Sigurd Hansen, Kanebogen Bordtennisklubb
9. Bond Tangonsak, Herøy IL
9. Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
9. Martin Sodoma, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Tobias Jacobsen - Sander Romstad: 4-11, 11-9, 8-11, 11-9, 11-8
Semi: Tobias Jacobsen - Andreas Dagsloth: 7-11, 11-7, 10-12, 11-6, 11-7
Semi: Sander Romstad - Jonas Skog: 8-11, 5-11, 11-9, 11-6, 15-13
1/4: Tobias Jacobsen - Jøran Høgseth: 11-8, 8-11, 11-7, 11-8
1/4: Sander Romstad - Ella Raja-ahde: 11-6, 10-12, 11-9, 14-12
1/4: Andreas Dagsloth - Ole Johnny Grande: 11-8, 11-8, 8-11, 8-11, 11-9
1/4: Jonas Skog - Thomas Yttermo Andersen: 11-13, 11-6, 11-7, 11-3
1/8: Tobias Jacobsen - Vegard Paulsen Særen: 11-5, 7-11, 11-8, 11-7
1/8: Sander Romstad - Christina Schønning Johansen: 8-11, 11-7, 11-8, 11-9
1/8: Jonas Skog - Sigurd Hansen: 11-2, 11-4, 11-3
1/8: Jøran Høgseth - Bond Tangonsak: 11-6, 11-3, 11-5
1/8: Ole Johnny Grande - Isak Berntsen: 11-4, 11-3, 11-2
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Martin Sodoma: 11-6, 11-4, 11-5

Veteran 35 (14 deltakere)
1. Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb (56 p)
2. Erlend Sjåvik, Herøy IL (42 p)
3. Bjørn Skog, Saltdal Bordtennisklubb (28 p)
3. Inge Brunsvik, Herøy IL (28 p)
5. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5. Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
5. Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb

Finale: Simon Andreassen - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-9, 8-11, 11-9
Semi: Simon Andreassen - Bjørn Skog: 11-7, 11-8, 11-3
Semi: Erlend Sjåvik - Inge Brunsvik: 7-11, 11-8, 11-6, 11-9
1/4: Simon Andreassen - Odin Dyrkolbotn: 11-8, 8-11, 11-6, 11-9
1/4: Erlend Sjåvik - Bjørn Idar Lillevoll: 11-8, 9-11, 11-8, 8-11, 11-6
1/4: Bjørn Skog - Tor Arne Bratli: 11-7, 11-6, 11-5
1/4: Inge Brunsvik - Ronny Solvoll: 10-12, 14-12, 11-3, 11-8

Damer senior (5 deltakere)
1. Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb (20 p)
2. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb (15 p)
3. Marte Jacobsen, Rana Bordtennisklubb (10 p)
4. Lise Grande, Herøy IL
5. Marianne Grande, Herøy IL

 Del denne siden på Facebook:

 Send meg artikler pr epost:

Registrer epostadresse