Nordkraft Loopen. Resultater.

Bilde

Her finner dere noen bilder fra Nordkraftloopen: http://www.flickr.com/photos/31360510@N08/
Gutter/Jenter 9
1;Lukas Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
2;Mikael Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
3;Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
4;Olve Solvoll, Rana Bordtennisklubb
5;Ask Solvoll, Rana Bordtennisklubb

Gutter/Jenter 11
1;Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2;Martin Woll, Tromsø BTK
3;Lukas Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
3;Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
5;Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb
5;Ingrid Woll, Tromsø BTK

Gutter 13
1;Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
2;Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3;Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
3;Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
5;Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
5;Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
5;Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
5;Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
9;Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
9;Martin Woll, Tromsø BTK

Jenter 13
1;Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
2;Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
3;Ingrid Solvoll, Rana Bordtennisklubb
4;Ingrid Woll, Tromsø BTK

Jenter 15
1;Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
2;Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
3;Ingrid Woll, Tromsø BTK
4;Ingrid Solvoll, Rana Bordtennisklubb

Gutter 15
1;Daniel Bergersen, Oppegård IL
2;Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
3;Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
3;Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
5;Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
5;Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
5;Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
5;Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
9;Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
9;Per Asplund, Rana Bordtennisklubb
9;Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
9;Morgan Larsen, Narvik Bordtennisklubb

Rekrutt 13
1;Andreas Dagsloth, Bodø BTK
2;Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
3;Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
3;Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
5;Tolu Adekoya, Tromsø BTK
5;Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
5;Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb
5;Viljar Dunderovic, Tromsø BTK
9;Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb
9;Simen Mosti, Saltdal BTK
9;Martin Woll, Tromsø BTK
9;Sivert Romstad, Narvik Bordtennisklubb

Rekrutt 15
1;Daniel Bergersen, Oppegård IL
2;Ella Raja-ahde, Rana Bordtennisklubb
3;Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
3;Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb
5;Per Asplund, Rana Bordtennisklubb
5;Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
5;Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
5;Sander Romstad, Narvik Bordtennisklubb
9;Simen Mosti, Saltdal BTK
9;Jonas Skog, Saltdal BTK
9;Lars Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
9;Morgan Larsen, Narvik Bordtennisklubb
9;Martin Woll, Tromsø BTK
9;Fredrick Hokland, Kanebogen Bordtennisklubb

Herrer Junior
1;Jinyang Yu, Tromsø BTK
2;Egil Johansen, Tromsø BTK
3;Jonas Andersen, Tromsø BTK
3;Daniel Bergersen, Oppegård IL
5;Andreas Sætermo, Tromsø BTK
5;Thomas Dagsloth, Bodø BTK
5;Morten Wiik, Bodø BTK
5;Per Asplund, Rana Bordtennisklubb
9;Eskil Einmo, Rana Bordtennisklubb
9;Isak Berntsen, Narvik Bordtennisklubb
9;Magne Schytte, Rana Bordtennisklubb
9;Magnus Einmo, Rana Bordtennisklubb

Herrer Eldre Junior
1;Jinyang Yu, Tromsø BTK
2;Daniel Bergersen, Oppegård IL
3;Jonas Andersen, Tromsø BTK
3;Egil Johansen, Tromsø BTK

Herrer C
1;Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
2;Espen Berthelse, Bodø BTK
3;Bjørn Skog, Saltdal BTK
3;Jinyang Yu, Tromsø BTK
5;Morten Wiik, Bodø BTK
5;Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5;Egil Johansen, Tromsø BTK
5;Trond Knustad, Narvik Bordtennisklubb
9;Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb
9;Daniel Bergersen, Oppegård IL
9;Andreas Sætermo, Tromsø BTK
9;Sven Martin Olsen, Bodø BTK
9;Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
9;Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9;Andreas Wiik, Bodø BTK
9;Rolf Inge Olsen, Bodø BTK

Herrer B
1;Erik Eidesen, Tromsø BTK
2;Jinyang Yu, Tromsø BTK
3;Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
3;Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
5;Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5;Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
5;Espen Berthelse, Bodø BTK
5;Andreas Wiik, Bodø BTK

Herrer A
1;Erik Eidesen, Tromsø BTK
2;Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
3;Espen Berthelse, Bodø BTK
3;Jinyang Yu, Tromsø BTK
5;Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5;Bjørn Skog, Saltdal BTK
5;Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
5;Rolf Inge Olsen, Bodø BTK
9;Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb
9;Andreas Wiik, Bodø BTK
9;Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9;Trond Knustad, Narvik Bordtennisklubb

Veteran 35
1;Simon Andreassen, Narvik Bordtennisklubb
2;Bjørn Idar Lillevoll, Narvik Bordtennisklubb
3;Bjørn Skog, Saltdal BTK
3;Ronny Solvoll, Rana Bordtennisklubb
5;Gunnar Ingebrigtsen, Rana Bordtennisklubb
5;Sven Martin Olsen, Bodø BTK
5;Tor Arne Bratli, Narvik Bordtennisklubb
5;Trond Knustad, Narvik Bordtennisklubb

Herrer Double
1;Egil Johansen/Jinyang Yu, Tromsø BTK
2;Andreas Wiik/Espen Berthelse, Bodø BTK
3;Geir Bergersen/Trond Knustad, Oppegård IL/Narvik Bordtennisklubb
3;Rolf Inge Olsen/Sven Martin Olsen, Bodø BTK

Gutter/Jenter Double
1;Lars Haugen Gjelle/Maja Haugen Gjelle, Kanebogen Bordtennisklubb
2;Daniel Bergersen/Andreas Dagsloth, Oppegård IL/Bodø BTK
3;Tolu Adekoya/Tobias Berger, Tromsø BTK
3;Fredrick Hokland/Tobias Jacobsen, Kanebogen Bordtennisklubb

Disse klubbene deltok med tilsammen 60 spillere.
Narvik BTK 16
Tromsø BTK 12
Rana BTK 11
Bodø BTK 7
Kanebogen BTK 6
Saltdal BTK 6
Oppegård BTK 2

 Del denne siden på Facebook:

 Send meg artikler pr epost:

Registrer epostadresse