20. mai: Fortsatt ikke brukelige værforhold. Dagen ble kansellert og også siste dag søndag. Det planlagte pilotmøtet blir flyttet til neste og beste mulighet! Twitter-blogg
***
19.mai: Briefing på start ble utsatt til kl.14, deretter ble dagen kansellert pga for mye vind fra feil kant (NØ)
***
17.mai.kl.2100: Værkomiteen, som i henhold til regelverket består av Stevneleder og KKPGXC har vurdert været slik at vi satser på å få avviklet noen omganger i Hjartdal. Værprognosene spriker litt, men vi tror det er en god sjanse for at fredag og søndag blir gode nok til å avvikle omganger.
1. briefing fredag 19. mai kl 10 på Storhytta - se tidligere utsendt info
***
Da er det snart duket for 3. runde i årets NC - denne gangen går ferden til Hjartdal i Telemark.
DROP (Drammen og omegn Paragliderklubb) står for arrangementet.
Langtidsvarselet ser i skrivende stund svært lovende ut - men vi skal som vanlig avgjøre eventuell forhåndskansellering på kvelden onsdag 17. mai. Info blir sendt ut på Twitter: Twitter KKPGXC - Facebook: Facebook - Paraglider Norge samt på vår SMS-tjeneste. Meld deg inn på SMS-tjenesten for å motta viktig informasjon før, under og etter konkurransen :)
Håper at mange finner veien til Hjartdal for denne omgangen :)
KKPGXC
Vær:
Denne artikkelen er over tre år gammel (12/5-17) og kan inneholde utdatert informasjon.
For nye artikler, se forsiden.