2002 resultater

PWC 1. runde, Tapalpa, Mexico

Rolf Dale og Stein-Tore Erdal fra landslaget stilte opp for å forsvare de norske farger.
Etter det første døgnet med regn, skyer i mange lag fra bakken og opp og tempraturer ned mot null var ikke forventingene store til første konkurransedag på søndag. Stor var overraskelsen da det norske laget ruslet bort til morgen-briefing litt før kl. 1100 og det var strålende sol og ingen der! Det viste seg at briefingen var kl 0900 og bussene var gått for halvannen time siden til en takeoff et par timer unna som vi kun hadde koordinatene til.
Det gikk bra og vi fant frem i tide og det ble en fin men kort dag.
Det ble faktisk 7 dager med strålende sol og vi fikk 7 av 7 mulig omganger. Den femte omgangen ble kun gyldig i konkurransen og ikke i PWC totalt da kun én pilot fløy over min.dist. (40km).
En noe sta inversjon gjorde de 5 første omgangene en smule vanskelig og det gjaldt å ta det med ro og heller holde seg i lufta til dagen var slutt.
De to siste dagene løftet inversjonen seg noe og oppgavene ble satt med siste del og mål inne på mesa'en (2200moh) vestover mot Tapalpa. Dette ble skikkelige race med høy hastighet hvor det gjaldt å finne hvor lavt man kunne stikke fra boblene uten å møte bakken for tidlig.
Både Rolf og Stein-Tore var godt med i tetgruppen de siste omgangene. Rolf møtte bakken få kilometer før mål de to siste dagene mens Stein-Tore hadde marginene på sin side og hold helt inn.
Vinneren sammenlagt ble Scotty Marion (Gin Boomerang M - Superfly) fra USA med 5505 poeng. Alex Hofer (Gin Boomerang L - EAO - Crossair) fra Sveits tok 2. plass med 5352 poeng 20 poeng foran Christian Maurer (Advance Omega 5 - JH Sternen) også fra Sveits.
Stein-Tore Erdal (Apco Simba II Comp) fikk 35. plass med 3870 poeng og Rolf Dale (Gradient Avax Rs 26 - Olden) 60. plass med 3183 poeng.
Totalt i PWC etter 6 tellene omganger hvorav de 2 dårligste strykes:
1. Scotty Marion USA 3960
2. Alex Hofer CH 3953
3. Christian Maurer CH 3820
...
32. Stein-Tore Erdal N 3201
65. Rolf Dale N 2535
De norske resultatene:
Søndag: 60km oppgave
47Stein-Tore 40km753p
73Rolf 7,8km147p
Mandag: 63km oppgave
48Rolf30,7km579p
89Stein-Tore10km189p
Tirsdag: 77km oppgave
40Rolf72km662p
52Stein-Tore48,7km448p
Onsdag: 72km oppgave
49Stein-Tore54,7km734p
54Rolf54,4km730p
Torsdag: 68,3km
68Stein-Tore35,1km34p
110Rolf15,7km15p
Fredag: 53,7km oppgave
26Stein-Toremål743p
75Rolf44,5km486p
Lørdag: 55,7km oppgave
10Stein-Toremål971p
49Rolf48,9km568p

Sammenlagt: http://www.67967.websys.sysedata.no/res/2002/PWC2002-1-CAO.pdf

Valle de Bravo Norwegian Open 2002

(LL's wildcard uttak, Januar 2002)
TaskNameDistance
T1Søndag 27.1.200253.1 km
T2Mandag 28.1.200254.9 km
T3Tirsdag 29.1.200248.7 km
T4Torsdag 31.1.200242.0 km

 
PlaceNameIDGliderNationT1T2T3T4Total
1HELGESEN, Ronny, 202   NOR9989869304483362
2OLSEN, Ronny, 909   NOR8697278991772672
3ROGNØY, Pål, 606   NOR9305118602482549
4ÅRSBOG, Arne, 303   NOR9714181523901931
5RAKNES, Mads, 505   NOR4105416241991774
6SPERSTAD, Peder, 707   NOR2646176172501748
7SÆBU, Gunnar, 1010   NOR6545222341781588
8ÅRSBOG, Berit, 404   NOR3733804271771357
9RYDH, Anna, 808   SWE1576114341101312
10SKODJE, Tommy, 1111   NOR4303333581101231
11SØRENSEN, Stein, 101   NOR261153208204826
12QUARRY, Anthony, 1515   IRL186150218110664
13STELZER, Jim, 1313   USA149150152110561
14GABRIELSEN, Vegard, 1616   NORABS166158224548
15TVEDT, Audun, 1212   NOR149150ABSDNF299

2° Trofeo Montegrappa, Bassano, 30.3 - 1.4 2002

Pål Rognøy (20) og Ronny Helgesen (21) ble best av de norske. Pål var mest stabil og kom i mål alle tre dagene mens Stein-Tore hadde beste dagen med 6 plass i task 2 (uten at det hjalp stort).
Arne Årsbog ble 31, Rolf Dale 34, Stein-Tore Erdal 57, Ronny Olsen 69, Berit Årsbog 122 (Berit fløy mye bedre under trening!).


Sammenlagt: http://www.67967.websys.sysedata.no/res/2002/Montegrappa-cup-2002-total.pdf
Nasjoner : http://www.67967.websys.sysedata.no/res/2002/Montegrappa-cup-2002-nations.pdf
***
Vendepunkter : http://www.67967.websys.sysedata.no/wpt/utland/italia/bassano_2002_montegrappa.wpt

EM 2002 Tolmin, Slovenia 7.7 - 20.7 2002

Sammenlagt : http://www.67967.websys.sysedata.no/res/2002/EM-Tolmin2002.pdf
1 HOFER, Alex (Boomerang) CHE 902 938 433 336 2609
2 TAMEGGER, Christian (Boomerang) AUT 850 934 390 308 2482
3 PACHER, Jimmy (Boomerang S) ITA 761 917 441 350 2469
...
42 HELGESEW, Ronny (Trango race) NOR 283 904 400 304 1891
66 ARSBOG, Arne (Trago) NOR 609 518 196 289 1612
69 DALE, Rolf (Avax-RS) NOR 307 653 303 293 1556
75 ERDAL, Stein-Tore (Simba) NOR 235 659 235 345 1474
94 ROGNOY, Paal (Bliss) NOR 454 218 147 312 1131
122 OLSEN, Ronny (Proton GT) NOR 311 164 222 124 821
127 ARSBOG, Berit (Quarx) NOR 192 183 69 194 638

Norgescup Narvik, 28.04 - 01.05 2002

Resultater 30.04.2002

TPDistanceNameSpeed Section
TO

0,0 km

N-S - Fjellheisen

SS

1

7,7 km

N20 - Innerst i Beisfjorden et sted oppe i lia ...

 

2

18,9 km

N09 - Håkvik grustak

 

3

30,1 km

N20 - Innerst i Beisfjorden et sted oppe i lia ...

 

GOAL

38,5 km

Fagernes LZ

ES


 
PlaceNameStartFinishTimekm/hkmP kmP Dep.P km/hP Arr.Total
1ÅRSBOG, Arne, 35683

12:45:00

14:22:04

01:37:04

23,80

38,5

361,0

111,8

447,3

79,9

1000

2HELGESEN, Ronny, 2656

12:45:00

14:23:07

01:38:07

23,54

38,5

361,0

105,4

421,6

71,5

960

3DALE, Rolf, 31156

12:45:00

14:24:12

01:39:12

23,29

38,5

361,0

101,5

406,1

63,9

933

4ERDAL, Stein-Tore, 48288

12:45:00

14:24:14

01:39:14

23,28

38,5

361,0

101,4

405,6

57,0

925

5AANDVIK, Kjartan, 64139

12:45:00

14:24:49

01:39:49

23,14

38,5

361,0

99,6

398,5

50,9

910

6STRANNA, Tor-Erik, 3096

12:45:00

14:26:49

01:41:49

22,69

38,5

361,0

94,3

377,0

45,4

878

7ROGNØY, Pål, 52479

12:45:00

14:27:23

01:42:23

22,56

38,5

361,0

92,9

371,5

40,5

866

8OLSEN, Ronny, 43417

12:45:00

14:31:39

01:46:39

21,66

38,5

361,0

83,8

335,1

36,2

816

9GABRIELSEN, Vegar, 54620

12:45:00

14:45:20

02:00:20

19,20

38,5

361,0

61,2

244,7

32,4

699

10SVEDBERG, Jonas, 91332

12:45:00

14:48:05

02:03:05

18,77

38,5

361,0

57,2

229,0

29,2

676

11ALSOS, Kim, 27923

12:45:00

14:49:28

02:04:28

18,56

38,5

361,0

55,3

221,3

26,4

664

12ANDERSON, Tove, 90001

12:45:00

14:49:31

02:04:31

18,55

38,5

361,0

55,3

221,1

24,0

661

13SJØSTRØM, Johan, 90315

12:45:00

14:49:35

02:04:35

18,54

38,5

361,0

55,2

220,7

22,1

659

14ÅRSBOG, Berit, 55607

12:45:00

14:52:00

02:07:00

18,19

38,5

361,0

51,9

207,6

20,4

641

15SØRENSEN, Stein, 33958

12:45:00

14:55:49

02:10:49

17,66

38,5

361,0

46,9

187,6

19,2

615

16ARTMANN, Lennart, 50394

12:45:00

14:57:50

02:12:50

17,39

38,5

361,0

44,4

177,4

18,2

601

17ALFREDSSON, Lena, 91207

12:45:00

14:59:38

02:14:38

17,16

38,5

361,0

42,1

168,4

17,4

589

18KLAUSEN, Edgar, 32058

12:45:00

15:09:21

02:24:21

16,00

38,5

361,0

30,6

122,2

16,8

531

19TRONDSEN, Bjørnar A., 48105

12:45:00

15:17:32

02:32:32

15,14

38,5

361,0

21,4

85,7

16,4

485

20STEFFENSEN, Morten, 33022

12:45:00

15:19:43

02:34:43

14,93

38,5

361,0

19,1

76,3

16,2

473

21SÆBØ, Gunnar, 63894 

19,5

272,0

0,0

0,0

0,0

272

22STOKMO, Stefan, 60971 

18,6

263,5

0,0

0,0

0,0

263

23BJØRNBACK, John, 43699NYP

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0

23SKOGENG, Stein-Are, 39673NYP

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0


 

NorgesCup Ørsta, 9-12.5 2002

Sammenlagt

TaskNameDistance
T1Orsta T140,5 km
T2Orsta T232,5 km

 
PlaceNameIDGliderNationT1T2Total
1ÅRSBOG, Arne, 35683NO35683   NOR8862731159
2HELGESEN, Ronny, 2656NO2656   NOR8692711140
3STRANNA, Tor-Erik, 3096NO3096   NOR9002271127
4ERDAL, Stein-Tore, 48288NO48288   NOR8752471122
4DALE, Rolf, 31156NO31156   NOR8722501122
6LABOVIC, Zoran, 53945NO53945   NOR875109984
7OLSEN, Ronny, 43417NO43417   NOR635212847
8ROGNØY, Pål, 52479NO52479   NOR595242837
9SÆBØ, Gunnar, 63894NO63894   NOR665109774
10ALBERTSEN, Stian, 51629NO51629   NOR490109599
11ÅRSBOG, Berit, 55907NO55907   NOR407188595
12ALSOS, Kim, 27923NO27923   NOR419109528
13BYSTØL, Frode, 55731NO55731   NOR287240527
14JENSEN, Arne, 37879NO37879   NOR376109485
15SØRENSEN, Stein, 33958NO33958   NOR372109481
16STEFFENSEN, Morten, 33022NO33022   NOR285109394
17HORNFELT, Even, 29320NO29320   NOR282109391
18KARLSEN, Tonny, 40289NO40289   NOR264109373
19LINDQUIST, Rune, 49472NO49472   NOR260109369
20HAUGAN, Kenneth, 46375NO46375   NOR253109362
21SPERSTAD, Peder, 15181NO15181   NOR101203304
22SOLHEIM, Morten, 27066NO27066   NOR101190291
23GRAFF, Frode, 64100NO64100   NOR152109261
24KVINGE, Arne, 50886NO50886   NOR101109210
24SOLDAL, Per Arne, 0NO00000   NOR101109210
26NILSEN, Rune, 33143NO33143   NORNYP109109

NorgesCup Hjartdal 18-20.05.2002

Sammenlagt

TaskNameDistance
T1Satuday52.4 km
T2Sunday24.4 km

 
PlaceNameIDGliderNationT1T2Total
1ERDAL, Stein-Tore, 48288NO48288   NOR10003011301
2WALLE, Øystein, 38595NO38595   NOR9722961268
3HELGESEN, Ronny, 2656NO02656   NOR9851201105
4ANDVIK, Kjartan, 64139NO64139   NOR9541201074
5ÅRSBOG, Arne, 35683NO35683   NOR8262071033
6OLSEN, Ronny, 43417NO43417   NOR678208886
7KARLSEN, Tonny, 40289NO40289   NOR705127832
8ROGNØY, Pål, 52479NO52479   NOR559208767
8AHLBERG, Johan, 91251SE91251   SWE647120767
10SPERSTAD, Peder, 15181NO15181   NOR525208733
11DALE, Rolf, 31156NO31156   NOR417309726
12WIIK, Paal, 44207NO44207   NOR478120598
12STEFFENSEN, Morten, 33022NO33022   NOR478120598
14STRANNA, Tor-Erik, 3096NO03096   NOR286310596
15SØRENSEN, Stein, 33958NO33958   NOR468120588
16HALVORSEN, Bjørnar, 54105NO54105   NOR428133561
17ALSOS, Kim, 27923NO27923   NOR407120527
18SÆTRE, Gunnar, 26451NO26451   NOR280208488
19SOLHEIM, Morten, 27066NO27066   NOR283155438
20SÆBU, Gunnar, 63894NO63894   NOR284137421
21ÅRSBOG, Berit, 55607NO55607   NOR280120400
22HAUGAN, Kenneth, 46375NO46375   NOR277120397
23BERGERSEN, Truls, 45955NO45955   NOR270120390
24ARTMANN, Lennart, 50394NO50394   NOR265120385
25GRAFF, Frode, 64100NO64100   NOR227120347
26LINDQUIST, Rune, 49472NO49472   NOR165120285
27SKODJE, Tommy, 62091NO62091   NOR281DNF281
27LABOVIC, Zoran, 53945NO53945   NOR112169281
27SALL, Mattias, 91159SE91159   SWE112169281
30HORNFELT, Even, 29320NO29320   NOR112120232
30TVEDT, Audun, 28125NO28125   NOR112120232
30BYSTØL, Frode, 55731NO55731   NOR112120232
30MYHRE, Frode, 41447NO41447   NOR112120232
30JENSEN, Arne Christian, 37879NO37879   NOR112120232
30MØLLGÅRD, Lennart, 90695SE90695   SWE112120232
30HAUGE, Frode, 56205NO56205   NOR112120232
30HORNFELT, Karin, 32039NO32039   NOR112120232
30ABICH, Per, 61302NO61303   NOR112120232

NorgesCup Gol 01-02.06.2002

Sammenlagt

TaskNameDistance
T1Saturday52.5 km
T2Sunday59.7 km

 
PlaceNameIDGliderNationT1T2Total
1ROGNØY, Pål, 52479NO52479   NOR8922291121
2HELGESEN, Ronny, 2656NO02656   NOR8971651062
3OLSEN, Ronny, 43417NO43417   NOR8112261037
4STRANNA, Tor-Erik, 3096NO03096   NOR7822291011
5ÅRSBOG, Arne, 35683NO35683   NOR7842181002
6LABOVIC, Zoran, 53945NO53945   NOR756216972
7ERDAL, Stein-Tore, 48288NO48288   NOR800167967
8DALE, Rolf, 31156NO31156   NOR787170957
9ALSOS, Kim, 27923NO27923   NOR760179939
10SÆBU, Gunnar, 63894NO63894   NOR531165696
11LINDQUIST, Rune, 49472NO49472   NOR526165691
12SPERSTAD, Peder, 15181NO15181   NOR532142674
13SJØSTEDT, Peter, 88888SE88888   SWE55181632
14SANDSTÅ, Ivar, 51963NO51963   NOR52881609
15STEFFENSEN, Morten, 33022NO33022   NOR350222572
16HALVORSEN, Bjørnar, 54105NO54105   NOR348214562
17GAUSEL, Nicolay, 63342NO63342   NOR380169549
18BERGERSEN, Truls, 45955NO45955   NOR397118515
19HAUGAN, Kenneth, 46375NO46375   NOR43081511
20WALLE, Øystein, 38595NO38595   NOR42381504
21SOLHEIM, Morten, 27066NO27066   NOR354129483
21ARTMANN, Lennart, 50394NO50394   NOR380103483
23ØSTERBERG, Magnus, 99999SE99999   SWE380101481
24WIIK, Paal, 44207NO44207   NOR341118459
25FEDDE, Kjetil, 38437NO38437   NOR37281453
26ULVIKSBAKKEN, Mai Britt, 27708NO27708   NOR37181452
27HORNFELT, Karin, 32039NO32039   NOR34181422
28BYSTØL, Frode, 55731NO55731   NOR33581416
29GRAFF, Frode, 64100NO64100   NOR33281413
30ANDVIK, Kjartan, 64139NO64139   NOR171219390
31HAUGLUM, Sindre, 61678NO61678   NOR19681277
32ÅRSBOG, Berit, 55607NO55607   NOR17897275
33TVEDT, Audun, 28125NO28125   NOR120144264
34JENSEN, Arne Christian, 37879NO37879   NOR18081261
35HORNFELT, Even, 29320NO29320   NOR92148240
36MANGSETH, Stein Egil, 21374NO21374   NORDNF219219
37SØRENSEN, Stein, 33958NO33958   NOR74129203
38ABICH, Per, 61302NO61302   NOR9181172
39KANT, Olav, 34686NO34686   NOR6381144
40KVINGE, Arne, 50886NO50886   NOR4881129
41NILSEN, Rune, 33143NO33143   NORDNF8181

NorgesCup Ringerudkollen 08-09.06.2002

Sammenlagt

TaskNameDistance
T1Saturday72.2 km
T2Sunday22.7 km

 
PlaceNameIDGliderNationT1T2Total
1DALE, Rolf, 31156NO31156   NOR1000101010
2HELGESEN, Ronny, 2656NO02656   NOR9628970
3ERDAL, Stein-Tore, 48288NO48288   NOR95110961
4STRANNA, Tor-Erik, 3096NO03096   NOR8998907
5WALLE, Øystein, 38595NO38595   NOR8908898
6OLSEN, Ronny, 43417NO43417   NOR87010880
7ULVIKSBAKKEN, Mai Britt, 27708NO27708   NOR8358843
8SPERSTAD, Peder, 15181NO15181   NOR8308838
9ROGNØY, Pål, 52479NO52479   NOR8278835
10ÅRSBOG, Arne, 35683NO35683   NOR8248832
11HALVORSEN, Bjørnar, 54105NO54105   NOR8148822
12LABOVIC, Zoran, 53945NO53945   NOR4668474
13ÅRSBOG, Berit, 55607NO55607   NOR3508358
14WIIK, Paal, 44207NO44207   NOR3199328
15JENSEN, Arne Christian, 37879NO37879   NOR3158323
16ARTMANN, Lennart, 50394NO50394   NOR3058313
17SØRENSEN, Stein, 33958NO33958   NOR1598167
17SÆBU, Gunnar, 63894NO63894   NOR1589167
19SOLHEIM, Morten, 27066NO27066   NOR1339142
20GRØNKVIST, Herman, 94001SE94001   SWE1338141
21GAUSEL, Nicolay, 63342NO63342   NOR12711138
22GRAFF, Frode, 64100NO64100   NOR1279136
22HORNFELT, Karin, 32039NO32039   NOR1279136
24STEFFENSEN, Morten, 33022NO33022   NOR1278135
24BERGHOLT, Johnny, 94000SE94000   SWE1278135
24LINDQUIST, Rune, 49472NO49472   NOR1278135
24SKODJE, Tommy, 62091NO62091   NOR1278135
24NILSEN, Rune, 33143NO33143   NOR1278135
24HAUGAN, Kenneth, 46375NO46375   NOR1278135
24MANGSETH, Stein Egil, 21734NO21734   NOR1278135
24ALSOS, Kim, 27923NO27923   NOR1278135
32BERGERSEN, Truls, 45955NO45955   NOR127DNF127

NorgesCup Hemsedal 24-25.08

Stort oppmøte med 50 deltagere i PP5 og ca. 50 i PP2-4.

Fint vær men litt mye vind på lørdag. Det ble satt en 42km oppgave fra Flatagrov via Feten med mål ved golfbanen i Grønndalen.
Oppgaven ble stoppet kl 15:52 da en stor regn/torden-sky beveget seg inn mot Hemsedal. Ronny H., Arne, Rolf og Stein-Tore lå i teten nordøst for Hemsedal sentrum da oppgaven ble stoppet. Flere andre var kommet seg over fjellet til Ulsåk og alle landet trygt.

Søndag var det stort sett overskyet og for stabilt for å kunne fly distanse.

PP2-4 konkurransene gikk for fullt inne i Grønndalen både Lørdag og Søndag.

Alt i alt et vellykket stevne.

 

Resultater: (Lørdag)

TPDistanceNameSpeed Section
TO

0.0 km

Start - Gol Flatagrov

SS

1

37.7 km

Feten gård

 

GOAL

41.2 km

Landing - Grøndalen

ES


 
PlaceNameNationStartkmP kmTotal
1HELGESEN, Ronny, 2656NOR 

24.1

465.1

465

2ÅRSBOG, Arne, 35683NOR 

23.7

460.3

460

2ERDAL, Stein-Tore, 48288NOR 

23.7

460.3

460

4DALE, Rolf, 31156NOR 

23.6

458.6

459

5KINDBLAD, Åke, 90004SWE 

17.0

366.6

367

6SØRENSEN, Stein, 33958NOR 

16.9

365.4

365

7SÆBU, Gunnar, 63894NOR 

16.6

361.0

361

8ALFREDSSON, Lena, 91207SWE 

15.5

342.1

342

9ULVIKSBAKKEN, Mai Britt, 27708NOR 

15.4

340.2

340

10SPERSTAD, Peder, 15181NOR 

14.7

324.7

325

11WIIK, Paal, 44207NOR 

13.8

303.2

303

12HALVORSEN, Bjørnar, 54105NOR 

13.7

301.0

301

13ÅRSBOG, Berit, 55607NOR 

13.6

298.5

299

14ANDERSSON, Tove, 90001SWE 

12.5

271.4

271

15WALLE, Øystein, 38595NOR 

11.6

251.5

251

16MANGSETH, Stein Egil, 21734NOR 

10.0

221.3

221

17LABOVIC, Zoran, 53945NOR 

9.6

214.4

214

18OLSEN, Ronny, 43417NOR 

7.8

185.3

185

18PLUNNECKE, Morten, 51583NOR 

7.8

185.3

185

20ARTMANN, Lennart, 50394NOR 

7.5

179.4

179

21ROGNØY, Pål, 52479NOR 

6.4

157.0

157

22SKODJE, Tommy, 62091NOR 

6.2

153.1

153

23STRANNA, Tor-Erik, 3096NOR 

6.0

148.7

149

23STEFFENSEN, Morten, 33022NOR 

6.0

148.7

149

25SJØSTEDT, Peter, 88888SWEMinimum distance set to 3.0 km

2.7

81.5

81

25GRAFF, Frode, 64100NORMinimum distance set to 3.0 km

2.6

81.5

81

25BORGNES, Andreas, 64239NORMinimum distance set to 3.0 km

2.3

81.5

81

25JARÅS, Mikael, 90003SWEMinimum distance set to 3.0 km

2.3

81.5

81

25RØNNEBERG, Ole Jonny, 6969NORMinimum distance set to 3.0 km

2.1

81.5

81

25TVEDT, Audun, 28125NORMinimum distance set to 3.0 km

1.6

81.5

81

25ØSTERBERG, Magnus, 99999SWEMinimum distance set to 3.0 km

0.2

81.5

81

32ÅRSHEIM, Arild, 45533NORDNF

0.0

0.0

0

32LINDAUER, Milan, 43812NORDNF

0.0

0.0

0

32FESTER, Frode, 52025NORDNF

0.0

0.0

0

32KANT, Olav, 34686NORDNF

0.0

0.0

0

32SANDSTÅ, Ivar, 51963NORDNF

0.0

0.0

0

32HOLMEN, Reidar, 32824NORDNF

0.0

0.0

0

32ABOTNES, Lena, 66454NORDNF

0.0

0.0

0

32KARLSEN, Tonny, 40289NORDNF

0.0

0.0

0

32LINDQUIST, Rune, 49472NORDNF

0.0

0.0

0

32HAGBERG, Gustav, 90002SWEDNF

0.0

0.0

0

32HAUGE, Frode, 56205NORDNF

0.0

0.0

0

32DAL, Arne Jan, 44208NORDNF

0.0

0.0

0

32SMETBAK, Ole-Halvard, 30240NORDNF

0.0

0.0

0

32SÆTRE, Gunnar, 26451NORDNF

0.0

0.0

0

32HORNFELT, Even, 29320NORDNF

0.0

0.0

0

32NILSEN, Rune, 33143NORDNF

0.0

0.0

0

32BYSTØL, Frode, 55731NORDNF

0.0

0.0

0

32ALSOS, Kim, 27923NORDNF

0.0

0.0

0

32HANSEN, Jan Richard, 67637NORDNF

0.0

0.0

0.0

 

Denne siden inneholder mer info:

 Denne siden ble sist oppdatert 21/1-2012

 Del denne siden på Facebook: