Lokalforeninger

Her finner du kontaktpersoner og adresser til lokalforeninger.

Lokalforeninger

 Norsk-Finsk Forbund – adresseliste (Etter Landsmøtet 2016 og meldinger fra medl.foreningene:

Norsk-Finsk Forbund/Norjalais-Suomalainen Liitto , Nyborgveien 53, N-9800 Vadsø
Epost: nppvadso@online.no Hjemmeside: www.finskforbundet.no

Forbundsleder: Nils Petter Pedersen, Nyborgveien 53, 9800 Vadsø. Mob.tel +47 9523 1881, Ep. nppvadso@online.no

Nestleder: Raija Nakken, Johanne Dybwadsgate 16, 4018 Stavanger Mob.tel. +47 4723 5969 Ep. raija.nakken1@hotmail.com

Styremedlem: Kolbjørn Losoa, Lismaveien 19, 9845 Tana Mob.tel. +47 9932 7933 Ep. kollbjorn.losoa@gmail.com

Styremedlem: Kirsi Saaristo, 9802 Vestre Jakobselv, Mob.tel. +47 92502824 Ep: kirsisaaristo@hotmail.com

Styremedlem: Espen Robertsen, Skallelv, 9800 Vadsø, Mob.tel. +47 9510 6824 Ep: sundrobe@gmail.com

Varamedlem:
Carita Jansson, Hängbjörksvägen 20, FI-02130 ESBO, FINLAND.
Mob. +358- (0)45 643 7411 Tel. +358-(0)9 412 74 11 E-post: caritajansson2@gmail.com

Alf Salangi, Langørveien 5 B, 9900 Kirkenes. Mob.tel. +47 4152 6734 Epost: jsalangi@dinpost.no

Elina Mikalsen, Bjørneveien 7, 9700 Lakselv Mob.tel. + 47 9442 1927 Epost: elina.mikalsen@hotmail.no

Valgkomité:
Bjørn Hildonen, Vadsø Epost: bhildonen@live.no
Maarit Garvo, Vadsø Epost: maarit.garvo@hotmail.com
Hilja Mäläskä, Kirkenes Epost: m.hilja@gmail.com

Etelä-Varangin Norja-Suomiseura
Sør-Varanger Norsk-Finskforening Epost: m.hilja@gmail.com
Leder Hilja Mäläskä Mob.tel. 9156 2309
Solheimskvartalet 40, 9900 KIRKENES

Hammerfestin Norja-Suomi Seura
Hammerfest Norsk-Finskforening Epost: seriksen@hotmail.com
Leder Sirkka Eriksen,
Boks 86, 9615 HAMMERFEST

Porsanger Norsk-finsk forening Epost: sigmund.sarre@hotmail.no
Leder Sigmund Sarre, Tamsøyringen 5, 9700 Lakselv Mob.tel. +47 4141 9877

Suomi-Seura Oslo Epost: puheenjohtaja@suomiseura.org
Leder Tiina Virtanen Mob.tel. 4076 5888

Tana Norsk-finsk forening Epost: jorundireneryeng@yahoo.no
Leder Jorund Irene Ryeng Mob.tel. 9959 7248
Moseveien 1, 9845 TANA

Vesisaaren Norja-Suomiseura/
Vadsø Norsk-Finsk forening Epost: bhildonen@live.no
Leder Bjørn Hildonen Mob.tel. 9951 5897
Peder Norviks gt.7, 9800 VADSØ

Suomi-Seura Rogaland/Finsk Forening Rogaland,
Pb.1092 Hillevåg, 4095 Stavanger
Leder: Johanna Röman Epost: suomiseurarogaland@hotmail.com
Hjemmeside: http://suomisro.wordpress.com/
Kontakt: Raija Nakken; rmailto:raija.nakken1@hotmail.com

Alta; kontakt Riitta Leena Pohjanrinne riittaleenapohj@hotmail.com
Svaneveien 18, 9512 Alta 9114 8 952

Bodø; kontakt Tommy Kristiansen v-valton@online.no 9059 8880
Ørntuva 7 B, 8050 TVERLANDET brule@online.no 9583 6089

 

 

 Del denne siden på Facebook: