Organisasjon og rytteroversikt 18.50 - laget

Tittel Navn E-post Mobil  Pårørende Gir
Rytter kasse nr.: 1  Kjell Herfjord  kjher(at)statoil.com   93866266  90093957   9-Sh
Rytter kasse nr.: 2  Tom Forsell  tom.forsell(at)dnbnor.com  93226240  41627094  10-Sh
Rytter kasse nr.: 3  Bjarte Andre Eide  baeide(at)broadpark.no  92418233  56143816    9-Sh 
Rytter kasse nr.: 4  Maja von der Ohe  maja.vonderohe(at)gmail.com   91535300  45448459   10-Sh 
Rytter kasse nr.: 5  Harald Breyholtz  harald.breyholtz(at)gmail.com  41410351   92220499  10-Sh 
Rytter kasse nr.: 6  Jan Utkilen  jan.utkilen(at)hjemme.no  94153303  56320445  10-sh
Rytter kasse nr.: 7  Petter Christensen  petchr1(at)live.no  91880277  98888568  10-Sh
Rytter kasse nr.: 8  Knut Rasmussen  knut.rasmussen(at)fretex.no  93418666  97146043  10-Sh
Rytter kasse nr.: 9  Børge Kvingedal  bkvingedal(at)yahoo.com   95086526   91355802  10-? 
Rytter kasse nr.: 10  Hallstein M. Ånes  hmaa(at)statoil.com   48032786   98433087  10-Sh
Rytter kasse nr.: 11  Rune Vinnes  ruvinn(at)gmail.com  40224360   92696050   10-Sh
Rytter kasse nr.: 12  Ivan Robert Andersen  ivra(at)statoil.com  95155713  99243379  10-Sh
Rytter kasse nr.: 13  Audun Yndestad

 audun.yndestad(at)gmail.com

 48209874  47623580   9-Sh
Rytter kasse nr.: 14  Arild Førland  arifor(at)statoil.com  99311494  94887055  10-Ca
Rytter kasse nr.: 15  Haldor Haldorsen  haldorj(at)online.no   41479251   93025136  10-Sh
Rytter kasse nr.: 16  Odd Gunnar Jørgensen  odd.gunnar.jorgensen(at)mmb.no  93246201  45020320  10-Sh
Rytter kasse nr.: 17 Tormod Engelsen  tormod.engelsen(at)gmail.com  91151151  90152434  10-Sh
Rytter kasse nr.: 18          
Rytter kasse nr.: 19          
Rytter kasse nr.: 20          
Rytter kasse nr.: 21          
Rytter kasse nr.: 22          
Rytter kasse nr.: 23          
Rytter kasse nr.: 24          
Rytter kasse nr.: 25          
Rytter kasse nr.: 26          
Rytter kasse nr.: 27          
Rytter kasse nr.: 28          
Rytter kasse nr.: 29          
Rytter kasse nr.: 30          

Oppdatert 08.02.10 - Oddgeir Nygård

Grønne ryttere er påmeldt hos styrkeprøven

 Del denne siden på Facebook

 Send meg oppdateringer pr epost

Send meg artikler pr epost