26/11-09

Rytter oversikt 16.50-laget

 Tittel  Navn  E-post  Mobil nr  Pårørende tlf  Gir
Rytter kasse nr.: 1  Oddgeir Nygård  oddgeir.nygard(at)gmail.com

 97679457

94845258

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 2  Øystein Helle  oystein.helle(at)bkk.no

 95111281

 

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 3  Stig Erling Iversen  stig.erling.iversen(at)gmail.com

 95211949

94805580

  9-Sh
Rytter kasse nr.: 4  Per Morten Birkelund  tjua(at)hotmail.com

 91174198

48110455

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 5  Bjørn M. Holo  famholo(at)broadpark.no

 47486864

91380544

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 6  Geir Hovland  ghov(at)statoil.com

 91530063

90897882

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 7  Bjørn-Helge Hodneland  bhh(at)kanfa.no

 91193498

91380544

  10-Sh
Rytter kasse nr.: 8  Sigurd Tjelmeland  sigurd.tjelmeland(at)imr.no 

95746021 

92252757

 10-Sh 
Rytter kasse nr.: 9 Christian Hustoft  chrisstoft(at)hotmail.com

 41341416

90046049

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 10  Merethe Hustoft  merethe.hustoft(at)hotmail.com

 48037840

90046049

  9-Sh
Rytter kasse nr.: 11  Norvald Dymbe  ndymbe(at)gmail.com

 97716596

41667817

 10-Ca
Rytter kasse nr.: 12  Bahram T. Kamp  btkamp(at)gmail.com

 47884247

48183303

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 13  Ove Veum  oveveum(at)online.no

 92040905

93802110

 10-sh
Rytter kasse nr.: 14 Rune Østgård  rune.ostgard(at)sas.no

91592670

 

 8-Sh
Rytter kasse nr.: 15  Inge Paulsen  IPAU(at)Statoil.com

 95027723

99159694

 10-sh
Rytter kasse nr.: 16  Lars Angell  lars.angell(at)trygvesta.no

 48275515

91835473

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 17  Christian Hordvik  christian.hordvik(at)gjensidige.no

 99522701 

95177052

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 18  Svein Ivar Wikdahl  mail(at)sveinivar.no 

 93006768

90690584

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 19  Endre Johnsen  endreaj(at)hotmail.com

 48133497

99632678

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 20  Erik Bjørndal  ebjorndal(at)mil.no

 93454709

   10-Sh
Rytter kasse nr.: 21  Per Pahr  per.pahr(at)imr.no

 91667166

41624224

 10- ?
Rytter kasse nr.: 22  Marit E. Sælemyr  marit.saelemyr(at)hotmail.com

 97697545

97405295

  9-Sh
Rytter kasse nr.: 23  Sissel Gandrudbakken Grindheim  sissel.gandrudbakken.grindheim(at)helse-bergen.no

 97531782

97593087

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 24  Harald Dahle  harald.dahle(at)scanauto.no

 99716807

99716805

 9-Sh 
Rytter kasse nr.: 25  Harald Tholo  gitarharald(at)hotmail.com 

93627319

 

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 26  Arne Sørtun  ingfreim(at)online.no

 48285620

48305598

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 27  Kjetil Haugland  kjetil13(at)online.no 

95105497

95813064

 9-Sh
Rytter kasse nr.: 28  Kåre Førdestrøm  kaafo(at)online.no 

 97028181

91734073

 10-Sh
Rytter kasse nr.: 29  Knut Peder Eriksen  heidiher(at)broadpark.no  

 95149887

95842949

 ?

Rytter kasse nr.: 30          
Rytter kasse nr.: 31          
Rytter kasse nr.: 32  Ledig jente plass        
Rytter kasse nr.: 33  Ledig jente plass        

Oppdatert 22.06.10 - Oddgeir Nygård

Grønne ryttere er påmeldt styrkeprøven

 Del denne artikkelen på Facebook slik at dine venner får lese den: